Ztracené město: Bullock, Tatum a Radcliffe hledají poklad

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Společnost Paramount Pictures zveřejnila první trailer k velmi očekávanému filmu The Lost City. Podle ukázky se můžeme těšit na vtipný dobrodružný příběh, kterému velí Sandra Bullock a skvěle jí sekundují Channing Tatum a Daniel Radcliffe v roli padoucha.

Samotářská autorka Loretta Sage strávila svou kariéru psaním o exotických místech ve svých oblíbených romanticko-dobrodružných románech s pohledným hrdinou Dashem, kterého na obálce ztvárňuje model Alan. Na turné nové knihy je Loretta unesena excentrickým miliardářem, který doufá, že ho Loretta dokáže dovést k pokladu starověkého ztraceného města z jejího nejnovějšího příběhu. Ve snaze dokázat, že může být hrdinou i ve skutečném životě a nejen na stránkách/obalech jejích knih se Alan vydá Lorettu zachránit. Dvojice v džungli bude muset spolupracovat, aby přežila živly a našla prastarý poklad dříve, než bude navždy ztracen.

Kromě Sandry Bullock, Channinga Tatuma a Daniela Radcliffa jsou dalšími hvězdami filmu Brad Pitt, Da’Vine Joy Randolph, Oscar Nuñez, Patti Harrison a Bowen Yang. Komedii režírovali bratři Adam Nee a Aaron Nee.

Česká premiéra filmu proběhe 24. března 2022.

Foto: Paramount Pictures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také