Operace Fortune: Guy Ritchie přichází s další akční novinkou

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Britský režisér Guy Ritchie pro nás má další akční podívanou plnou zápletek, střílení a skvělého obsazení. Do snímku Operace Fortune: Ruse de guerre si do hlavní role opět zvolil britského herce Jasona Stathama. A my pro vás máme první trailer.

Špion Orson Fortune musí vystopovat a zastavit prodej nové smrtící zbraně, kterou ovládá miliardářský Greg Simmonds. Fortune a jeho tým se navzdory svému nesouhlasu musí spojit s nejlepšími světovými agenty. Ke spolupráci přemluví i největší hollywoodskou filmovou hvězdu Dannyho Francesca, aby jim pomohl na jejich tajné misi za záchranou světa.

V hlavní roli se akčního špiona se nám představí Jason Statham, který se objevil i v Ritchieově posledním filmu Rozhněvaný muž. Na zápornou stranu se proti němu postaví Hugh Grant, ten si pod Richieho taktovkou zahrál ve snímku Gentlemani. Z obsazení se pak můžeme těšit na Aubrey Plaza, Joshe Hartnetta, Cary Elwese a Bugzyho Malona.

Na akční novinku se můžeme těšit už v roce 2022.

Foto: STXfilms

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také