Nový trailer k seriálu Peacemaker: Vraždit děti pro světový mír

Přečtěte si

Autor

HBO Max zveřejnilo nový trailer k připravovanému spin-offu filmu Sebevražedný oddíl s názvem Peacemaker s Johnem Cenou v hlavní roli.

Seriál napsal James Gunn, režisér Sebevražedného oddílu, který věří, že „Peacemaker je příležitostí, jak se na současné světové problémy podívat trochu jinýma očima – superhrdiny, superpadoucha a blbce v jedné osobě.“ Jak již z těchto slov vyplývá, postava Peacemakera bude v seriálu dost rozporuplná, jak sám trailer potvrzuje. Peacemaker totiž začne mít pochybnosti ohledně svého slibu zajistit mír za každou cenu – je opravdu nutné zabíjet ženy a děti při pronásledování? Trailer však vzápětí klade další otázku: a je teď opravdu nutné, aby Peacemaker přemýšlel nad tím, kým nyní je?

James Gunn napsal všech osm epizod seriálu a pět z nich i zrežíruje. Zbylé budou režírovat Rosemary Rodriguez (The Walking Dead) a Jody Hill (The Righteous Gemstones). Kromě herce a wrestlera v jedné osobě, Johna Ceny, v seriálu uvidíme Jennifer Holland, Roberta Patricka, komika Steva Ageeho a další.

První díl Peacemakera bude mít premiéru na HBO Max 13. ledna 2022.

Foto: HBO Max

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také