Cobra Kai: Čtvrtá řada se představuje v traileru

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Jeden z nejpopulárnějších seriálů od Netflixu (ačkoli původně vycházel na YouTube), který po letech přivedl zpět již zestárlé hrdiny kultovního filmu Karate Kid, je zpět! Cobra Kai se vrací s již čtvrtou řadou a slibuje velkolepý turnaj, který rozhodne o všem. Co nás čeká, se můžete podívat v traileru níže…

Hlavní hrdinové v této sérii musí spojit síly proti společnému nepříteli, který se vrací. A půjde o starého známého z původních filmů. Do akce se totiž navrátí Terry Silver, padouch z Karate Kid 3, což už ostatně napověděl konec minulé série.

Opět se můžeme těšit na návykovou, pečlivě a výborně natočenou dávku nostalgie a silných, emocemi nabitých epizod.

Pravá ruka Johna Kreese, Terry Silver, se vrací do hry, aby v očekávané čtvrté sérii Cobry Kai pořádně zamíchal kartami.


4. řada seriálového hitu se na Netflixu objeví už 31. prosince. V hlavních a vedlejších rolích se představí Ralph Macchio, Xolo Maridueña, William Zabka, Courtney Henggeler, Tanner Buchanan, Mary Mouser, a další.

Foto: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také