Donkey Kong a Super Mario dostanou film

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Kdo by neznal snad nejikoničtější zápornou postavu světa starých videoher? Odvěký protivník Maria má dostat vlastní sólovku. A co víc – ve filmu si dokonce má zahrát i Seth Rogen. A dokonce nikoho jiného, než právně titulního opičího antihrdinu, kterého má dabovat. Co dalšího o projektu víme?

Na filmu pracuje studio Illumination, které rovněž připravuje film Super Mario, kde se Seth Rogen jako Donkey Kong objeví poprvé po boku Chrise Pratta (Mario), Charlieho Daye (Luigi), a poslední dobou velmi často obsazované herečky jménem Anya Taylor-Joy (princezna Peach).

V tisku se objevila zpráva, že Seth Rogen na chystané filmy podepsal smlouvu, a že právě sólovka Donkey Konga má přijít po filmu se Super Mariem. Bližší detaily okolo zápletky nebo jakékoli další informace jsou zatím neznámé.

Zbytek obsazení filmu Super Mario zahrnuje tyto herce: Jack Black (Bowser), Keegan-Michael Key (Toad), Seth Rogen (Donkey Kong), Kevin Michael Richardson (Kamek), Fred Armisen (Cranky Kong), a Sebastian Maniscalco (Spike). Nezapomene se ani na tradiční hlas Maria z videoher – Charlese Martineta, který má mít ve filmu údajně hned několik překvapivých cameo rolí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také