Disneyho akce představila She-Hulk i novinku ze světa Star Wars

Přečtěte si

Autor

K Netflixu a jeho akci TUDUM se nedávno připojil jeho největší soupeř streamovací služba Disney+. Dvanáctého listopadu se totiž uskutečnila akce Disney+ Day, která přinesla nejrůznější novinky fanouškům mnoha titulů. Nejvíce se však mohli radovat fanoušci Marvel univerza. Zde přinášíme přehled nejzajímavějších trailerů a dalších novinek z tohoto dne.

Marvel

V prvním traileru k Moon Knight můžeme poprvé poznat skvělého Oscara Isaaca v roli Marca Spectora. Upoutávka odhalila kostým jeho alter ega Moon Knighta a především i temnější a serióznější atmosféru, oproti předešlým Marvelovským seriálům.

Nový trailer k She-Hulk představuje herečku Tatianu Maslany jako právničku Jennifer Walters a dočkáme se i její zelené formy. Její postava v komiksech se oproti Hulkovi liší její sebeuvědomělostí, respektive se podobá spíše Smart Hulkovi. Ten se v seriálu také objeví a pravděpodobně ji pomůže poradit si se svou novou schopností.

Upoutávku dostala i Ms. Marvel, přičemž seriál se jako u She-Hulk a Moon Knighta bude zaobírat originem naší hrdinky. Kamala Khan, ztvárněná Iman Vellani, je velkou fanynkou Captain Marvel. V traileru nejspíše vidíme i moment jejího nabytí svých schopností.

Hawkeye, který bude mít premiéru již tento měsíc, získal další upoutávku. V něm se opět ukazuje „teplákovkový“ gang, proti kterému bojuje Hawkeye i v komiksech. A krom toho je gang i další indicií, že se konečně dočkáme velkého padoucha Kingpin. Spekuluje se, že by ho dokonce mohl ztvárnit Vincent D’Onofrio, jenž jej hrál v seriálu Daredevil.

Velmi krátkého teaseru se dočkal i seriál Secret Invasion, ve němž se objevil Nick Fury bez své pásky přes oko. Krom toho byl oznámen budoucí Hawkeyův spin-off Echo a spin-off WandaVision v názvem Agatha: House of Harkness. Můžeme se těšit i na nové animované seriály Spider-Man: Freshman Year, X-Men ’97 a Marvel Zombies. Nových sérií se dočká Loki a What If…? a k projektům Ironheart a I Am Groot se uvedla nová loga.

Star Wars

Místo trailerů jsme k velmi očekávanému seriálu Obi-Wan Kenobi mohli vidět různé kresby. Jedna z nich vyobrazuje souboj Obi-Wana s Darth Vaderem, do jehož role se navrátí Hayden Christensen. Akce odhalila také záběry ze zákulisí s trénujícím Christensenem a krátké interview s Ewanem McGregorem.

Na Disney+ byl také uveden krátkometrážní dokument Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett. Ten jistě zvýšil očekávání k seriálu The Book of Boba Fett, jenž má premiéru na konci tohoto roku.

Animáky od Pixaru a dalších

Byl oznámen nový spin-off filmové série Auta. V seriálu Cars on the Road se opět potkáme s Bleskem McQueenem a Burákem. Poprvé se také můžeme seznámit s vizuálem animace Pixarovského seriálu Win or Lose. Zhlédli jsme i nový trailer k filmu ze světa Doby ledové s názvem Ice Age: Adventures of Buck Wild. Nového seriálu se dočká i robot Baymax z filmu Velká šestka a postavy ze Zootropolis.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také