5 důvodů, proč jít na Seal Team: Pár správných tuleňů

Přečtěte si

Autor

Už jste někdy viděli, aby se tuleni vzepřeli nadvládě žraloků? Jsem si docela jistý, že ne. Pokud máte děti, tak ty si to možná představili, ale určitě neviděli. Něco takového se přece jen tak nevidí. A nyní máte příležitost se o tuhle záležitost obohatit. Do kin totiž míří nový animovaný snímek Seal Team: Pár správných tuleňů. Podívejme se tedy na pět důvodů, proč byste alespoň s dětmi měli vyrazit právě na tuhle novinku.

1. Dětská záležitost

Seal Team: Pár správných tuleňů je jistě film pro děti. Těm se zde nabízí pohled na roztomilé, poťouchlé a komické tuleně, kteří jim jistě vykouzlí úsměv na tváři. Už ze samotných trailerů je poznat, že jde o film plný gagů. O humor tedy děti nebudou mít nouzi.

2. Akce (pro malé, i velké)

Již bylo zmíněno, že film je plný vtípků. S tím také, klasicky jako v každé grotesce, souvisí akce. Jenomže Seal Team nenabízí jenom humornou akci jenom pro děti. Možná se u toho pobaví i starší publikum. Rodičům, nebo i dorůstajícím náctiletým, se může totiž zalíbit fakt, že film určitým způsobem komentuje filmy zabývající se námořní a válečnou tématikou. Dále se ve filmu vyskytují scény, při kterých se dost často z něčeho střílí, nebo něco vybuchuje. Takže o zábavu pro všechny generace je zde postaráno.

3. Myšlenka

Distributorské texty filmu lákají na nádhernou myšlenku, která by mohla dát dětem dobrou lekci do života. Pokud tedy film uvidí, budou jistě obohacené. Tuleni jsou možná až příliš neschopní pořádného boje se žraloky. Nakonec jsou to ale dobrosrdečná, chytrá zvířata. Mít dobré srdce a intelekt je mnohdy o hodně větší síla než být ověnčený svaly.

4. Triggerfish studios

Pokud už máte dost animáků výhradně od Disneyho, či jiného hollywoodského studia, nabízí se možnost si od nich konečně dát pauzu. Pro změnu se nedívat na film s někdy až příliš hladkou animací. Naopak vidět něco nezvyklejšího. Dost možná překvapivého a nečekaného. Tahle parta tuleňů totiž nepochází z Hollywoodu. Jejich rodným domovem je spíše Triggerfish studios sídlící v jihoafrickém Kapském Městě a irském Galway. Stejní tvůrci se taky podíleli na filmech Zambezii a Khumbě. Hollywoodští herci se postarali akorát o hlasy.

5. Animace

Se zakotvením animačního studia jinde než v Hollywoodu, souvisí fakt, který byl zmíněný už předchozím bodě.  Animace se nepodobá něčemu, co bychom mohli čekat od slavnějších studií. I z toho důvodu jistě stojí za to Seal Team: Partu správných tuleňů vidět. Díky jeho animaci jde o poměrně svěží kousek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také