Klan Gucci: Seznamte se s rodinným klanem Gucci

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Jeden z nejočekávanějších filmů tohoto roku se v našich kinech objeví již ke konci listopadu. Film se může pyšnit skvělým režisérem, obsazením, ale i napínavým příběhem podle skutečné události. Filmové studio MGM zveřejnilo druhý trailer k tomuto očekávánému filmu, podívejte se na něj níže v článku.

Film je inspirován skutečným příběhem rodinného italského módního impéria Gucci. Během tří dekád plné lásky, zrady, dekadence, pomsty a nakonec i vraždy divák uvidí, co jméno Gucci ve světě znamená, jakou má hodnotu a jak daleko sahá kontrola celé rodiny.

Obsazení snímku je opravdu hvězdně nabité. Těšit se můžeme na držitele Oscarů Lady Gagu, Jareda Leta, Jeremy Ironse a Ala Pacina. Ve filmu se objeví také herci, kteří si vysloužili alespoň nominaci na Oscara – Adam Driver nebo Salma Hayek. Sestava je to opravdu slušná a tomu všemu velel režisér Ridley Scott, který má na svém režisérském kontě snímky Gladiátor, Thelma a Louise, Vetřelec nebo Marťan.

V českých kinech se na film můžeme těšit 25. listopadu.

Foto: United Artists

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také