Viník: Tísňové volání v podání Netflixu má první teaser

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

V roce 2018 měl premiéru dánský snímek Tísňové volání s Jakobem Cedergrenem. Se stejným námětem nyní přichází streamovací služba Netflix, která se rozhodla natočit remake s režisérem Equalizera a Jakem Gyllenhaalem v titulní roli.

Degradovaný policista má za úkol pomáhat na tísňové lince. Zaskočí ho ale telefonát ženy, která prosí o pomoc, jelikož byla unesená. Zvládne problémový policista zachránit unesenou po telefonu a napraví si tak vlastní jméno?

Degradovaného policistu Joe Baylora ztvárnil americký herec Jake Gyllenhaal. Herce můžeme znát z úspěšných snímků jako jsou Zkrocená hora, Donnie Darko nebo Slídil. Ve vedlejších rolích se můžeme těšit na letošní celebritu z Karlových Varů Ethana Hawka, Paula Dana, Riley Keough nebo Petera Sarsgaarda. Za režií snímku stojí Antoine Fuqua, který má na svědomí filmy Odstřelovač s Markem Wahlbergem nebo první a druhý díl Equalizeru s Denzelem Washingtonem.

Světovou premiéru bude mít Viník 11. září na filmovém festivalu v Torrontu. Na streamovací službě Netflix se na něj můžeme těšit od 1. října 2021.

Foto: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také