Netflix představil tři nové upoutávky k druhé sérii Zaklínače

Přečtěte si

Autor

Na filmové a seriálové konferenci TUDUM od Netflixu společnost uveřejnila mnoho trailerů k právě připravovaným filmům a seriálům. Mezi nimi se objevily i tři k druhé sérii Zaklínače, která se na Netflixu objeví v druhé půlce prosince.

Na podzimní gigantické konferenci TUDUM se v bloku věnovaném Zaklínači objevily hned tři trailery k očekávané druhé řadě seriálu. Dva klipy pochází z první epizody druhé série, která je adaptací povídky Zrnko pravdy z úvodní knihy povídek. První ukazuje rozhovor mezi Geraltem a Nivellenem, mužem-zvířetem.

Druhý klip zas odhaluje konec této povídky. Geralt v něm varuje Ciri před hrozícím nebezpečím a nutí ji k odchodu z domu, aby se mohl utkat s Bruxem, který se uvnitř skrývá.

Třetím klipem se stal nový trailer k sérii, v němž se objevuje i očekávaná postava zaklínače Vesemira, kterou ztvárňuje Kim Bodnia. Trailer dále nastiňuje připravovanou zápletku kolem Yennefer a Fringilly Vigo, které se dostanou do zajetí elfa Filavandrela aén Fidháila, čímž se seriál opět odkloní od své knižní předlohy.

Druhá série Zaklínače bude mít na Netflixu premiéru 17. prosince.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také