Armáda lupičů: Trailer ukazuje všechny členy lupičského týmu

Přečtěte si

Autor

Tereza Nováková
Tereza Nováková
Filmová a seriálová fanynka. Filmy jsou mojí vášní a ráda o nich mluvím s ostatními. Ráda chodím do kin a divadel, kde se převtělím do jiné reality a prožívám vše, co postavy v příbězích.

Netflix včera debutoval se svým oficiálním trailerem k Army of Thieves, který poskytuje lepší pohled na prequel k Army of the Dead od Zacka Snydera. Po Snyderově odchodu z DC Extended Universe se Netflix pustil do velké hry, aby oblíbeného filmaře přivedl do svých řad. Army of the Dead byl první film v nové zombie franšíze vyvinuté Snyderem a streamovací služba se již připravuje na vydání druhého filmu Army of Thieves. 

Po popularitě s Army of the Dead a jeho pozitivní odezvě, které se mu dostalo, jsou mnozí připraveni prozkoumat svět zamořený zombie, který Snyder vytvořil. Army of Thieves se odehrává hned na začátku vypuknutí zombie apokalypsy, kterou Army of the Dead prozkoumal. Přesto je tento film skoro bez zombie účastníků. Film místo toho sleduje Dietera a jeho tým, mezi něž patří Nathalie Emmanuel a Ruby O. Fee. Ti se pokoušejí o nebezpečnou loupež. Fanoušci se mohli podívat na Army of Thieves v krátké upoutávce začátkem tohoto roku.

Máme před sebou pouhý měsíc, než začne Army of Thieves streamovat na Netflixu, proto z Netflixu nám dali další ochutnávku v podobě traileru. Trailer byl jedním z posledních marketingových kousků, které pocházejí z virtuální akce Netflixu TUDUM. Nový trailer Army of Thieves poskytuje lepší pohled na příběh, který Snyder napsal se Shayem Hattenem. Režie prequelu se ujal Matthias Schweighöfer, který také hraje expertního lupiče Ludwiga Dietera. Film uvidíme již 29. října 2021.

Hlavním zaměřením oficiálního traileru Army of Thieves je představení týmu, se kterým Dieter pracuje. Ukazuje se, že plánem je okrást tři různé trezory, které vlastní majitel kasina Bly Tanaka, kterého Hiroyuki Sanada hrál v Army of the Dead. Dieterova odbornost jako lupiče sejfů je to, co přivedlo Gwendoline, aby ho přijala do svého loupežného týmu.

Foto: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také