17 nejlepších titulů, které Netflix vydal o prázdninách

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix o letních prázdninách rozhodně nezahálel. Spíše se držel svého standardu. Zatímco po filmové stránce mnoho kvality nepředvedl, na poli seriálů a pořadů to byla jiná písnička. Dočkali jsme se čtvrté řady Atypického, mile překvapil jihokorejský Dezertér a do dávných časů nás vrátila nová várka epizod Filmů našeho dětství. Velké plus si Netflix ještě zaslouží za dokumentární sérii Neslýchané, jejíž tři části jsme zařadili i do tohoto výběru.

Atypický – 4. řada

Když se autistický teenager rozhodne najít si přítelkyni, jeho snaha o větší nezávislost přivede celou rodinu na cestu za sebepoznáním.

Bob Ross: Štastné náhody, zrada a chamtivost

Bob Ross byl nejslavnější učitel umění na světě a rozdával radost milionům lidí. Nádheru stromů, které tak rád maloval, ale zastínila bitva o jeho obchodní impérium.

Dezertér – 1. řada

Mladý voják dostane za úkol pochytat dezertéry a odhalí přitom tvrdou realitu, kterou si každý nový branec musí na povinné vojně protrpět.

Filmy našeho dětství – 2. řada

Foto: Netflix

U těchhle kasovních trháků jsme společně užili spoustu zábavy. Seznamte se s herci, režiséry a dalšími lidmi ze zákulisí, kteří je pro vás natočili.

Generace 56k – 1. řada

Díky náhodnému setkání si dva třicátníci dobře zapamatují rok 1998, kdy s nimi třískaly hormony a internet jim navždycky změnil život.

Jak se stát tyranem – 1. řada

Foto: Netflix

Každý diktátor musí znát triky, jak si získat a udržet moc. Lehce cynický dokumentární seriál o despotech v dějinách lidstva.

Kokainoví kovbojové: Králové Miami

Dva kámoši z dětství, co měli školu pěkně na háku, se vypracují na nejmocnější drogové bosse v Miami. Kriminální sága podle skutečného příběhu, který trval desítky let.

Loupeže – 1. řada

Neobyčejné loupeže, o které se pokusili obyčejní lidé a skoro jim to vyšlo – ať už kradli miliony v hotovosti nebo luxusní bourbon. Seriál o skutečných zločinech.

Mladá modrá krev – 1. řada

Princ Wilhelm si zvyká na nový život na prestižní Hillerské internátní škole. Naslouchat hlasu vlastního srdce ale bude těžší, než si myslel.

Mýtus a Mogul: John DeLorean

John DeLorean se ve světě automobilů vypracoval z inženýra přes vrcholového manažera až na legendu. Pod touhle kapotou ale ukrývá temná tajemství.

Neslýchané: Palácová potyčka

V roce 2004 došlo během zápasu NBA v Michiganu k potyčce mezi hráči a fanoušky. Klíčoví aktéři téhle nemilé události teď promluví o tom, co se stalo a co následovalo.

Neslýchané: Smlouva s ďáblem

Christy Martin se ve světě boxu probila na špici přes všechny překážky a soupeřky. V soukromí ji ale ničily drogy, domácí teror a strach o život.

Neslýchané: Zločin a trestné minuty

Byli postrachem hokeje – tým vlastněný mužem s vazbami na mafii, vedený jeho sedmnáctiletým synem a na ledě známý nejen svými schopnostmi, ale i agresivitou.

Nicméně – 1. řada

Studentka umělecké školy sice na lásku moc nevěří, ale stejně neodolá okouzlujícímu spolužákovi, co si rád zaflirtuje. A vyklube se z toho kamarádství s výhodami.

Potulný samuraj Kenšin: Počátek

Ochránce Kenšin byl kdysi nechvalně známý jako zabiják Battósai. Pak ale potkal křehkou Tomoe Jukiširovou a změnil se mu život.

Shiny_Flakes: Náctiletý drogový baron

Max S. prozradí, jak v pubertě vybudoval drogové impérium z dětského pokoje. Příběh, podle kterého vznikl seriál „Jak prodávat drogy přes internet (rychle)“.

Zaklínač: Vlčí sen

Vesemir se chce stát zaklínačem, aby unikl chudobě, a tak zabíjí různé příšery pro peníze a slávu. Když se ale objeví nová hrozba, musí se postavit démonům z minulosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také