10 nejpopulárnějších rodinných komedií z nedávné doby

Přečtěte si

Autor

Tereza Nováková
Tereza Nováková
Filmová a seriálová fanynka. Filmy jsou mojí vášní a ráda o nich mluvím s ostatními. Ráda chodím do kin a divadel, kde se převtělím do jiné reality a prožívám vše, co postavy v příbězích.

Rodinné komedie jsou častou jasnou volbou, protože se na to může podívat každý člen rodiny a zabaví se všichni. Navíc kdo by se nechtěl zasmát u dobré komedie? My jsme pro vás připravili žebříček deseti nejpopulárnějších rodinných komedií, které jsme v nedávné době mohli spatřit ať už v kinech nebo na streamovacích platformách.

Dolittle

Dolittle je dobrodružná komedie pro děti, v níž hraje Robert Downey Jr. lékaře, jenž dokáže komunikovat se zvířaty. Odchyluje se tak trochu od původní knihy The Voyages of Doctor od autora Hugha Loftinga (stejně jako u předchozích adaptací z let 1967 a 1998) a představuje nám vlastní příběh.

Čarodějnice

Adaptace klasické dětské knihy od Roalda Dahla z roku 1983, která byla dříve zfilmována v roce 1990. Tato filmová verze je zasazena do 60. let 20. století v Alabamě, kde se chlapec a jeho babička setkají s covenem čarodějnic, jež nenávidí děti. Ty nakonec plánují proměnit děti v myši, aby se jich tak zbavily.

Yes Day

Zábavná rodinná komedie s nepravděpodobnými dějovými zvraty a dále i pozitivními poselstvími o komunikaci a empatii. Buďte připraveni na to, že vaše děti po zhlédnutí tohoto filmu budou chtít svůj vlastní „ano den“.

Děda, postrach rodiny

Peter a jeho děda si byli velmi blízcí, ale když se děda Jack nastěhuje k rodině, je Peter nucen vzdát se svého nejcennějšího majetku, a to své ložnice. Peter se nezastaví před ničím, aby dostal svůj pokoj zpět, a tak plánuje se svými přáteli sérii žertíků, které by ho mohly vyhnat z domu. Děda se však jen tak snadno nevzdá a stane se mezi nimi naprostá válka.

Čára

Když se nejvyšší dívka na střední škole zamiluje do hezkého zahraničního studenta, zaplete se do překvapivého milostného trojúhelníku a uvědomí si, že je nakonec mnohem víc, než ji k víře přivedla nejistota ohledně její výšky.

Feel the Beat

Poté, co se jí nepodařilo najít úspěch na Broadwayi, se April vrací do svého rodného města a je rekrutována, aby vycvičila skupinu mladých tanečníků, kteří jsou naprosto ztracení.

Vánoční kronika 2

Kate Pierce, nyní velmi cynická teenagerka, se nečekaně sejde se Santa Clausem, když záhadný výtržník vyhrožuje, že zruší Vánoce navždy. Doporučujeme se podívat na první díl vzhledem k provázanosti příběhu.

Princezna z cukrárny

Týden před Vánoci si vévodkyně vymění místo s obyčejnou ženou z Chicaga, která vypadá přesně jako ona. Jak si poradí každá v jiném světě? V roce 2020 jsme se dočkali pokračování tohoto skvělého filmu a plánuje se i třetí film.

Vánoční výsadek

Pomocnice v kongresu Erica se zříká rodinných Vánoc, aby mohla cestovat na příkaz své šéfky. Na základně letectva na pláži se střetne s kapitánem Andrewem Jantzem, který ví, že jejím úkolem je najít důvod proč zavřít základnu. Podaří se Erice nakonec uspět, nebo propadne duchu Vánoc?

Space Jam: Nový začátek

Nepoctivá umělá inteligence unese syna slavného basketbalisty LeBrona Jamese, který pak musí spolupracovat s Bugsem Bunnym, aby vyhrál basketbalový zápas. Někomu se může zdát film velmi povědomý a nebude daleko od pravdy. Originální film Space Jam byl představen v roce 1996 akorát s basketbalistou Michalem Jordanem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také