Kde sledovat Superstar 2021 online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Superstar 2021 je desátá řada divácky oblíbené pěvecké soutěže, kterou lze sledovat online. Nejnovější epizody nabízí zcela zdarma server Nova Plus, zbylé řady pak streamuje novácké Voyo.

Televize Nova a Markíza se znovu spojí, aby během září roku 2021 divákům přinesly další ročník nejslavnější a nejúspěšnější hudební talentové soutěže. Chybět nebude ani osvědčená a oblíbená porota, která zazářila v minulé ročníku, a to ve složení – Leoš Mareš, Patricie Pagáčová, Pavol Habera, Monika Bagárová a Marián Čekovský. Diváci se opět mohou těšit na skvělou zábavu, soutěžící, kteří jim už v castingových kolech vyrazí dech svým talentem, ale i na ty, kteří je i porotu pobaví nebo rozesmějí svými výkony. Na obrazovkách budeme sledovat dramatickou cestu mladých lidí za vytouženým cílem – stát se úspěšnou a uznávanou SuperStar. Vítěze navíc čeká pohádková výhra v hodnotě 2 000 000 korun.

Superstar 2021 online na Voyo nebo Nova Plus

Fanoušci a diváci televize Nova mohou sledovat své oblíbené seriály a pořady online na stránkách Nova Plus. Naleznou zde veškerý obsah zdarma a aktuální epizody právě odvysílaných titulů na TV Nova.

Na portálu Voyo můžeme zhlédnout krom původních pořadů i přímé přenosy sportovních utkání, hollywoodské velkofilmy nebo české pohádky a jiné filmy pro mladší diváky. Voyo také nabízí předpremiéry svých seriálů a filmů. Měsíční předplatné vyjde na 159 Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také