Kde sledovat seriál Pan profesor online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Pan profesor je nový komediální seriál televize Nova, který lze sledovat online. Na stránkách Nova Plus pouze nejnovější epizody, na Voyo kompletně.

V obyčejné části města sídlí ve všech ohledech průměrné a ničím výjimečné gymnázium. Navštěvují ho studenti, kteří budou pokračovat ve studiu, ale i takoví, kteří na to nemají a nakonec budou muset přestoupit na průmyslovku nebo na učňák. Chodí sem děti bohatších rodičů z okolí, protože to mají blízko, ale i studenti z horších čtvrtí a chudších poměrů. Někdy je to tu i docela drsné, když se potkají dvě horké hlavy… Většinu času je to ale v tom nejlepším smyslu slova úplně normální gympl. Až na jednoho profesora.

Pan Profesor online na Voyo nebo Nova Plus

Fanoušci a diváci televize Nova mohou sledovat své oblíbené seriály a pořady na stránkách Nova Plus. Naleznou zde veškerý obsah zdarma a aktuální epizody právě odvysílaných titulů na TV Nova.

Na portálu Voyo můžeme zhlédnout krom původních pořadů i přímé přenosy sportovních utkání, hollywoodské velkofilmy nebo české pohádky a jiné filmy pro mladší diváky. Voyo také nabízí předpremiéry svých seriálů a filmů. Měsíční předplatné vyjde na 159 Kč.


Foto: TV Nova

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také