Kde sledovat seriál Pan profesor online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Pan profesor je nový komediální seriál televize Nova, který lze sledovat online. Na stránkách Nova Plus pouze nejnovější epizody, na Voyo kompletně.

V obyčejné části města sídlí ve všech ohledech průměrné a ničím výjimečné gymnázium. Navštěvují ho studenti, kteří budou pokračovat ve studiu, ale i takoví, kteří na to nemají a nakonec budou muset přestoupit na průmyslovku nebo na učňák. Chodí sem děti bohatších rodičů z okolí, protože to mají blízko, ale i studenti z horších čtvrtí a chudších poměrů. Někdy je to tu i docela drsné, když se potkají dvě horké hlavy… Většinu času je to ale v tom nejlepším smyslu slova úplně normální gympl. Až na jednoho profesora.

Pan Profesor online na Voyo nebo Nova Plus

Fanoušci a diváci televize Nova mohou sledovat své oblíbené seriály a pořady na stránkách Nova Plus. Naleznou zde veškerý obsah zdarma a aktuální epizody právě odvysílaných titulů na TV Nova.

Na portálu Voyo můžeme zhlédnout krom původních pořadů i přímé přenosy sportovních utkání, hollywoodské velkofilmy nebo české pohádky a jiné filmy pro mladší diváky. Voyo také nabízí předpremiéry svých seriálů a filmů. Měsíční předplatné vyjde na 159 Kč.

Foto: TV Nova

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také