Amazon odkoupil Hotel Transylvánie 4

Přečtěte si

Autor

Poslední dobou se nabídka společnosti Amazon rozrůstá. Před nedávnem odkoupil za osm a půl miliard dolarů celé studio MGM, s ním samozřejmě i nového Bonda. Amazon ale stále pokračuje a od společnosti Sony odkoupil nový animovaný film Hotel Transylvánie: Transformánie. Jak to ale zasáhne případné budoucí diváky?

V prvé řadě se poslední díl této úspěšné animované série nebude promítat v kinech, ale premiéra proběhne přímo na Amazon Prime Videu. Spekulovalo se, že Sony prodá film Netflixu, neboť právě tam přicházely jejich poslední animované filmy Rodina na baterky či Vivo. Sony se nakonec přiklonilo k Amazonu a jejich nabídce 100 milionů dolarů.

To se může zdát jako mírně přemrštěná suma, uvážíme-li, že Adam Sandler a Kevin James se nevrátili do původních rolí a rozpočet prvních tří filmů dohromady se vyšplhal na 245 milionů dolarů. Místo Sandlera nadaboval Drákulu Brian Hull a Frankensteina se ujal Brad Abrell. Přesto se navrátí mnohé hvězdy jako Selena Gomez, Steve Buscemi, Kathryn Hahn, David Spade a další.

Snímek zatím nemá přesné datum premiéry, předpokládá se ale, že proběhne na podzim.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také