30 známých filmů, které Netflix přidal za poslední týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Netflix v polovině srpna přidal do nabídky řadu známých filmů, případně k již dříve uvedeným nahrál alespoň české titulky. Dohromady se tak v nabídce „českého“ Netflixu objevilo hned třicet nových titulů.

40 let panic

Andymu je 40 a ještě nikdy neměl sex. Jeho přátelé z práce to tak prostě nemůžou nechat. Steve Carell, Seth Rogen, Jane Lynch a Paul Rudd v komedii Judda Apatowa.

Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda

V tomhle pokračování známého komiksu vyrazí chlupatá trojka Alvin, Simon a Theodore na dlouhou cestu s cílem překazit Daveův plán požádat přítelkyni o ruku.

Anna Karenina

Krásná, ale vdaná aristokratka se v Rusku v 19. století zaplete se zámožným hrabětem Vronským. Klasický román Lva Tolstého v adaptaci z roku 2012, která získala Oscara za nejlepší kostýmy a další tři nominace.


Assassin’s Creed

V téhle adaptaci kritiky oceňované videoherní série zachrání tajemná organizace muže odsouzeného k smrti.

Babe – galantní prasátko

Foto: Universal Pictures

Režisér Chris Noonan vypráví příběh prasátka Babe, které se na farmě snaží zapadnout mezi ostatní a stane se šampionem v hlídání stáda ovcí, čímž si získá všechna srdce.

Bloodshot

Špičková biotechnologie pomohla oživit mrtvého vojáka, který se teď chystá pomstít svým vrahům. Akční sci-fi drama podle stejnojmenné série komiksů.


Dánská dívka

Drama, ve kterém se manželský pár dánských umělců ve 20. letech pouští na tenký led bezpodmínečné lásky. Inspirováno příběhem transgender průkopnice Lili Elbe.

Dluh

Bývalá agentka Mossadu se musí vypořádat s neúspěšným pokusem dostat nacistického zločince, který ještě 30 let potom pořád uniká spravedlnosti.

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana

Mr. Peabody a Sherman uvádějí legrační večerní show z elegantního bejváku s historickými postavami z různých časů a živým publikem.

Drákula: Neznámá legenda

Příběh o zrodu středověkého válečníka a vládce, který se musel stát upírem, aby ochránil svoji zemi před osmanskými nájezdníky.


Jumanji

Dva sourozenci objeví začarovanou deskovou hru a nechají se vtáhnout do kouzelného světa. Tam najdou muže, kterého hra uvěznila před dlouhou řadou let.

Jurský park

Kvůli pokusům s pravěkou DNA vznikl tajný přírodní park. Hned při otevření ale jeho návštěvníky napadnou klonovaní dinosauři, kteří se náhodou dostali na svobodu.

Jurský park 3

Nevydařený vyhlídkový let nad obávaným ostrovem dinosaurů naservíruje nesourodou partu návštěvníků prehistorickým příšerám, které jsou teď ještě nebezpečnější než dřív.

Když si Chuck bral Larryho

Foto: Universal Pictures

Vdovec Larry kvůli trablům s životním pojištěním poprosí nejlepšího kámoše Chucka, aby předstíral, že spolu žijí jako partneři. Jenže úřadům se to nějak nechce líbit.

Klíč

Foto: Universal Pictures

Mladá sestra z hospicu přijde na obrovské sídlo v New Orleans postarat se o stárnoucího pacienta po mrtvici a objeví tam klíč k dávným tajemstvím, které dům skrývá.

Mamma Mia!

Foto: Universal Pictures

Na řeckém ostrově Kalokairi bude mít svobodná matka nervy nadranc, protože její dcera, která se má vdávat, pozve na svatbu tři máminy bývalé milence.

Méďa 2

Tedovi a Tami-Lynn zachrání manželství už jenom dítě. Nejdřív ale potřebují, aby jim John pomohl přesvědčit soudce, že Ted je živá bytost a zvládne se o prcka postarat.

Na tuhle nemám

Foto: Paramount Pictures

Kirk je pětka, jeho nová přítelkyně Molly desítka. Nikdo nechápe, co na něm vidí – včetně Kirka samotného. Zničí jeho rostoucí nejistota lásku, která se teprve rodí?

Nepohodlný

Foto: Focus Features

Justin Quayle pracuje pro Úřad vysokého komisaře v Africe. Manželku mu zavraždí neznámý pachatel. A mezinárodní vyšetřování na vlastní pěst může začít.

Paul

Dvěma milovníkům sci-fi na výpravě za tajemstvím nechvalně známé Oblasti 51 v Nevadě zkříží cestu mimozemšťan na útěku.

Pod zemí

Krásná archeoložka a její parta se vydají hledat poklad do pařížských katakomb, octnou se ale v pekelném podsvětí.

Prci, prci, prcičky 2

Foto: Universal Pictures

Jim, Oz, Kevin a Stifler jsou ještě nadrženější než minule! Mají za sebou první rok na univerzitě a teď chtějí společně strávit léto v domě na pláži.

Přízraky

Foto: Universal Pictures

Bizarní příběh o pochybném detektivovi Franku Bannisterovi, který při vyšetřování využívá svoji schopnost komunikovat s mrtvými, aby získal víc zakázek.

Sázka na nejistotu

Skupina finančníků vydělá na americké ekonomické krizi, když dopředu odhadnou situaci a vsadí na nepříznivý vývoj.

Suvenýr

Zkraje 80. let si nezkušená studentka filmové školy začne s kultivovaným, ale přesto pochybným mužem a postupně si hledá místo na slunci.

Tajný život mazlíčků

Dva hašteřiví psí kamarádi se ve velkém světě musí postavit bandě vzteklých zvířat, co chystají útok na lidi. Asi je nejvyšší čas přestat po sobě štěkat.

Van Helsing

Foto: Universal Pictures

Lovec upírů Van Helsing přijíždí do tajemného koutu Evropy, kde se snaží porazit hraběte Draculu, vlkodlaka a Frankensteinovu zrůdu.

Yesterday

Po globálním zatmění lidi zapomenou, že kdysi existovala nějaká skupina Beatles. Neúspěšný hudebník pak ale začne hrát jejich muziku a stane se z něj popová senzace.

Zjizvená tvář

Ostrý mafián s kubánskými kořeny se v Miami vypracuje na drogového bosse. Pak se z něj ale stane paranoidní tyran závislý na drogách a začne to s ním jít z kopce.

Zkouška ohněm

Sblížila se s odsouzencem k smrti a snaží se prokázat, že je nevinný. Je totiž přesvědčená, že ho za upálení vlastních dětí odsoudili neprávem.

1 komentář

  1. To je sice hezké, že nahrál víc než 30 filmů, ale s českým dabingem min. a nebo jen “ šmuky“ Hlavně že v polštině je tam skoro každý film. Mě to úplně s… To radši už platit nebudu. Asi je to Polská společnost.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také