17 nejnovějších animáků na Netflixu s českým dabingem

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix rozhodně není přehlídkou česky dabovaných filmů pro nejmenší, leč se nejoblíbenější stream hodně snaží. V poslední době se českého znění dočkaly originální tituly Kouzelný drak nebo druhá řada Love, Death & Robots, s češtinou byly uvedeny rovněž licenční hity Addamsova rodina nebo Tajný život mazlíčků 2. Tohle je přehled sedmnácti nejnovějších animáků na Netflixu (pro všechny věkové kategorie), které mají český dabing.

Addamsova rodina

Nemrtvá rodinka vede jednotvárný a ponurý život v izolaci, dokud se nepřestěhuje do uhlazené čtvrti, kde svým osobitým stylem zkříží plány jedné televizní moderátorce.

Amerika: Film

George Washington s motorovkou a masivní pivař Sam Adams v téhle parodické verzi americké války za nezávislost Britům ten jejich čajíček pořádně osladí.

Jak vycvičit draka 3

Škyťák s Bezzubkou narazí na zakleté stvoření a vydají se hledat legendární dračí ráj. Stihnou to ale dřív, než je najde zlý lovec Kruťas?

Jurský svět: Křídový kemp – 3. řada

Šest teenagerů si mělo užívat dobrodružství na táboře na Isla Nublar. Místo toho ale musí společně bojovat o holý život, když ze zajetí na ostrově uprchnou dinosauři.

Kentaurie – 1. řada

Neohrožená válečná kobyla se snaží najít svoji milovanou jezdkyni v podivném světě plném magie, dobrodružství a zpívajících kentaurů.

Kouzelný drak

Odhodlaný teenager Din by se hrozně rád zase potkal s nejlepším kamarádem z dětství. A kouzelný drak, co umí plnit přání, mu ukáže, že možností má nepřeberné množství.

Love, Death & Robots – 2. řada

Tim Miller a David Fincher sestavili antologii animovaných filmů, kde není nouze o děsivá stvoření, ďábelská překvapení a černý humor. Sledovat zásadně v soukromí!

Pokémon: Cesty – 1. část

Mladý trenér Ash a jeho kamarád Goh nastoupí jako výzkumní asistenti v laboratoři profesora Cerise a dostanou za úkol cestovat po světě a studovat Pokémony.

Poslední děti na Zemi: Všechno nejlepší k apokalypse – interaktivní

Pomozte Jackovi a jeho kamarádům porazit příšery a zůstat naživu! „Poslední děti na Zemi“ v zábavném interaktivním dobrodružství.

Princ Krasoň

V předvečer 21. narozenin si obletovaný princ musí najít tu pravou, aby kletba nezrušila lásku v celém království.

Psí veličenstvo

Milovaný pejsek Rex se vypořádá se žárlivým nepřítelem i Donaldem Trumpem, ale pak se octne v útulku a vydá se na dobrodružnou cestu zpátky do Buckinghamského paláce.

Rodina na baterky

Vyjeli si na pořádný výlet, ale robotí apokalypsa jim zatla tipec. Teď má Mitchellovic rodinka, ulítlá jako žádná jiná, na krku záchranu celého lidstva.

Rychle a zběsile: Závodníci v utajení – Jižní Pacifik

Vládní agentura najme náctiletého řidiče Tonyho Toretta a jeho kámoše, kteří milují adrenalin, aby se infiltrovali do prostředí ilegálních automobilových závodů.

Ridley Jonesová: Strážkyně muzea – 1. řada

Odvážná a zvídavá Ridley a její kamarádi střeží poklady uložené v muzeu a taky jedno velké tajemství: v noci totiž všechny exponáty ožívají!

Tajný život mazlíčků 2

Na farmě kousek od New Yorku si Max chce zvednout sebevědomí, aby se ve městě neztratil. Sněhulka zachraňuje tygří mládě a Gidget předstírá, že je kočka.

Vivo

Do muziky zblázněný medvídek kynkažu vyrazí na životní cestu, aby splnil důležitý úkol a doručil milostnou píseň od starého kamaráda.

Willy a kouzelná planeta

Na vzdálené planetě čekají malý průzkumník a jeho robotí parťák, až se budou moct vrátit domů. Oba si ale musí dávat pozor na barevné tvory, co pobíhají všude kolem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také