Meze se nekladou! Marvel představil What If, který překroutí celý vesmír

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Známí hrdinové na nečekaných místech. Animovaný seriál What If…? ze světa Marvelu staví Black Panthera, Thora, Tonyho Starka, Hulka a mnoho dalších známých zcela novým osudům. Máme tu první trailer.

Animovaný seriál What If…? bude kopírovat tradiční a známou komiksovou řadu, v níž si tvůrci pustili fantazii na špacír ohledně i těch nejabsurdnějších, ale docela nápaditých otázek.

Co kdyby se Tony Stark setkal s Erikem Killmongerem? Co kdyby si sérum supervojáka vzala Peggy Carterová, a ne Steve Rogers? Co kdyby Yondu unesl ze Země T’Challu, a ne Petera Quilla? Na všechny tyto a další otázky se dozvíte odpovědi v novém desetidílném seriálu studia Marvel s názvem What If…?.

V Českých končinách dlouho očekávaná služba Disney+ by měla být k dispozici od druhé poloviny tohoto roku. Služba svým předplatitelům nabízí filmy a seriály ze světů Marvel nebo Star Wars. Stejně tak budou poskytovány animované filmy nejen od Disneyho, ale také od Pixaru

Animovaný seriál What If…?, kterému propůjčili svůj hlas původní marvelovští herci, poběží na streamu Disney+ a naváže tak na WandaVision, Falcon and the Winter Soldier a Lokiho. První epizoda bude k dispozici 11. srpna tohoto roku.

Foto: Marvel

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také