16 velkých premiér na Netflixu ve zbytku července

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Třetí Ulice strachu, filmové Království zombie, Krvavě rudé nebe a příchod Van Damma v akční komedii Poslední žoldák. To jsou asi největší novinky, které Netflix stihne uvést ještě letos v červenci. Zajímavých premiér ale bude mnohem víc.

Beastars – 2. řada

Ve světě, kde společně žijí zvířata všech druhů, pocítí něžný vlk masožravé instinkty, když se v jeho škole začne vyšetřovat vražda. (15. července)

Tenkrát poprvé – 2. řada

Indicko-americká teenagerka zažila traumatický rok. Teď by chtěla hlavně poskočit na žebříčku popularity – jenže kamarádi, rodina ani její pocity jí to vůbec neulehčují. (15. července)

Deep

Čtyři studenti medicíny trpící nespavostí jsou zataženi do neurovědeckého experimentu, který se vymkne kontrole – a musí najít cestu ven, než bude pozdě. (16. července)

Máme jasno – 3. řada

Tenhle naučný seriál z dílny studia Vox prozkoumává širokou škálu témat, jakými jsou divoký svět K-popu, nárůst popularity kryptoměn nebo neustále selhávající diety. (16. července)

Ulice strachu – 3. část: 1666

Deena se propadne do roku 1666 a odhalí pravdu o Sarah Fierové. V roce 1994 bojují její přátelé o život a budoucnost města Shadyside. (16. července)

Filmy našeho dětství – 2. řada

U těchhle kasovních trháků jsme společně užili spoustu zábavy. Seznamte se s herci, režiséry a dalšími lidmi ze zákulisí, kteří je pro vás natočili. (21. července)

Lovci trolů: Úsvit Titánů

Hrdinové z Lovců trolů, 3 mimo a Kouzelníků spojí síly proti tajemným nepřátelům, kteří se chtějí zmocnit jejich světů – a taky zničit Zemi. (21. července)

Království zombie: Ashin ze severu

Tragédie, zrada a tajemný objev doženou mladou ženu k pomstě za vyvraždění její rodiny a kmene. Speciální epizoda „Království zombie“. (23. července)

Poslední dopis od milence

Novinářka objeví milostné dopisy z roku 1965 let a rozhodne se, že záhadnému románku přijde na kloub. Jenže láska si pak najde i ji. (23. července)

Vládci vesmíru: Odhalení

Válka o Eternii zase začíná a tentokrát to může být poslední bitva mezi He-Manem a Skeletorem. Nový animovaný seriál režiséra a scénáristy Kevina Smitha. (23. července)

Krvavě rudé nebe

Letadlo kdesi nad Atlantikem unesou teroristi a žena, která cestuje se synkem a trpí záhadnou nemocí, kvůli tomu musí odhalit svoje temné tajemství. (23. července)

Holky z červeného gauče – 2. řada

Osudová událost v nevěstinci přinutí tři ženy s traumatickou minulostí, aby se daly na šílený útěk před svým pasákem a jeho nohsledy. (23. července)

Jak prodávat drogy přes internet (rychle) – 3. řada

Podivínský teenager chce získat zpět expřítelkyni, a tak začne online prodávat extázi přímo ze svého pokoje. A vypracuje se na jednoho z největších evropských dealerů. (27. července)

Transformers: Války o Cybertron – 3. řada

V příběhu o vzniku světa Transformerů se dva legendární vůdci pokusí ukončit občanskou válku mezi Autoboty a Deceptikony, která tvrdě doléhá na celou planetu. (29. července)

Poslední žoldák

Jeho syn se stane obětí mezinárodní teroristické organizace, a tak se musí záhadný tajný agent, kterého vláda dříve vypověděla, vrátit do Francie. (30. července)

Outer Banks – 2. řada

Teenager John B. na ostrově boháčů a chudých přesvědčí svoje tři nejlepší kamarády a společně se vydají hledat legendární poklad spojený se zmizením jeho otce. (30. července)

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také