Halloween zabíjí: Brutální trailer vrací do hry maskovaného zabijáka

Michael Myers neřekl poslední slovo!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Maskovaný zabiják Michael Myers přežil a Jamie Lee Curtis nemá ani chvíli klidu. Trailer představuje odložené pokračování Halloweenu (2018), které bude druhým dílem novodobé trilogie.

Nemluvný zabiják Michael Myers se od prvního Halloweenu vrátil ve spoustě filmů, většinou se sestupnou tendencí. Pak se ale do hry vložil Blumhouse a dal nám naprostou hororovou pecku se sympatickými postavami, skvěle vystavěnými scénami vražd a absolutně povedeným vyvrcholením. A hlavně částečným restartem, který z rovnice vyřadil keltskou sektu a sourozenecké propojení hlavních postav. Nelze se netěšit na film, který na poslední Halloween přímo navazuje. Zatím toho víme hodně málo, ale optimismus je na místě.

V hlavních rolích se představí Jamie Lee Curtis, Anthony Michael Hall, Judy Greer, Kyle Richards, Andi Matichak, Nick Castle, James Jude Courtney a další.

Halloween zabíjí se dostane do kin 14. října 2021, Halloween Ends pak o rok později. Premiéry obou snímků byly posunuty o celý rok kvůli pandemii koronaviru.

Foto: Universal Pictures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také