Black Widow: Diváci vyzdvihují akci a Florence Pugh

Přečtěte si

Autor

Po dlouhém čekání, které zavinila koronavirová situace, se Black Widow v českých kinech objeví již 8. července. Bude to první marvelovský film, který po více než dvou letech uvidíme v kinech, tudíž je velké očekávání namístě.

Příběh bude časově zasazen po filmu Captain America: Občanská válka. Black Widow neboli Nataša Romanov (Scarlett Johansson), bude muset čelit své temné minulosti, aby dokázala odvrátit nebezpečné spiknutí. Její snahy bude chtít překazit Taskmaster, který se dokáže rychle naučit a replikovat schopnosti různých hrdinů – například bojový styl Black Panthera nebo práci se štítem, kterým disponuje Captain America. Nataše ale pomůže její sestra Yelena Belova (Florence Pugh) a jejich otec Alexej Šostakov neboli Red Gardian (David Harbour).

Ačkoli se film bude promítat až za několik týdnů, někteří kritici jej měli možnost zhlédnout s předstihem. Jejich reakce jsou kladné a chválí například skvěle zvládnuté akční scény a vedlejší postavy, především tedy Jelenu. Skvělé akční scény a pochmurnou atmosféru, trvající ještě z filmu Captain America: Občanská válka dobře vyvažují lehce komické scény a dialogy mezi vedlejšími postavami. Filmu také neškodí ani to, že známe nemilý osud Black Widow.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také