10 opravdu vtipných seriálů na Netflixu, které možná neznáte

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Vtipných seriálů není nikdy dost. Pokud jste si na Netflixu užili nedávno uvedenou třetí řadu Kominského metody, a nebo jste o seriálu ještě nikdy neslyšeli, jste na správné adrese. Doporučujeme deset komediálních seriálů na Netflixu, které možná neznáte, a měli byste to napravit. Do výběru jsme zařadili Dobré místo odehrávající se v posmrtném životě, jihokorejskou romantiku Láska padá z nebe, francouzský Rodinný podnik nebo Ruskou panenku uvězněnou v časové smyčce.

Dobré místo

Díky chybě se sebestředná Eleanor Shellstrop po smrti dostane na Dobré místo. Chce tu zůstat, takže se snaží stát se lepším člověkem.

GLOW: Nádherné ženy wrestlingu

V 80. letech se v Los Angeles skupinka neúspěšných etablovala jako Nádherné ženy wrestlingu. Komedie od týmu, který stojí za seriálem „Orange Is the New Black“.

Grace a Frankie

Kamarádky nejsou, ale když jim manželé utečou jeden s druhým, slušňačka Grace a excentrická Frankie si v příběhu nominovaném na Emmy k sobě cestu najdou.

Kominského metoda

Učitel herectví Sandy Kominsky se svým nejlepším přítelem Normanem Newlanderem si navzájem pomáhají zvládat všechny peripetie stárnutí s humorem.

Láska padá z nebe

Nehoda při paraglidingu zavede jihokorejskou dědičku do Severní Koreje – a taky do života armádního důstojníka, který se rozhodne jí pomoct.

Mistr amatér

Uznávaný seriál, ve kterém herec Dev a jeho dětská parťačka Denise řeší s všelijakými kamarády lásku, práci, společenské poměry a spoustu dalších věcí.

Rodinný podnik

Francie se chystá legalizovat trávu. Neúspěšný podnikatel s rodinou proto rychle mění rodinné řeznictví na marihuanovou kavárnu.

Ruská panenka

Nadia neustále umírá a znovu prožívá oslavu svých 36. narozenin. Točí se v bizarní časové smyčce – a v úvahách o vlastní smrtelnosti.

Santa Clarita Diet

Bývali to obyčejní manželé, realiťáci, dokud se ona nezměnila a nezavedla je na cestu zkázy a smrti. V dobrém slova smyslu.

Zpátky do práce

Mateřská končí a je čas vrátit se do práce. Čtyři mamky v současném Torontu zdolávají děti, šéfy, lásku a život.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také