Superžena: Tvůrci Castingu na lásku natáčí další komedii

Přečtěte si

Autor

Tvůrci komedie Casting na lásku mají právě na pilno s natáčením další komedie. Režisérka Eva Toulová prozrazuje, že film vypráví o ženě, která se vlastním způsobem snaží poprat s konvencemi, týkající se žen v moderní společnosti. Zde přinášíme fotografie přímo z natáčení snímku Superženy, který přináší společnost Copperfilm.

Eva Toulová se svým štábem zatím dotočila záběry z Prahy a Štramberku, ve kterém se natáčely zamilované scény ústřední dvojice, Matouše Rumla a Evy Toulové, která si ve snímku střihne i hlavní roli. Ve filmu se také objeví Igor Bareš, Natálie Grossová a další. Vizuální stránka filmu bude poměrně netradiční, neboť bude zobrazovat několik snových realit a podle producenta Pavla Mědílka se skoro polovina filmu bude odehrávat pod vodou, což výrazně ztížilo proces natáčení.

Tvůrce ještě čeká natáčení v Mladé Boleslavi, Červeném Kostelci, a ještě jeden natáčecí blok v Praze, přičemž by poslední klapka měla zaznít už na konci příštího měsíce. Do kina poté snímek zavítá příští rok.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také