Kde sledovat film Spirála strachu: Saw pokračuje online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Spirála strachu: Saw pokračuje (9. film série Saw) je volné pokračování slavné hororové série, které lze sledovat online. Film aktuálně nabízí k vypůjčení Amazon (původní znění a anglické titulky), do českých kin se snímek dostane začátkem července.

Začíná se psát nová kapitola z děsivé knihy Saw. Zločinný strůjce pokřivené spravedlnosti roztáčí spirálu nečekané pomsty. Mladý detektiv Ezekiel „Zeke“ Banks (Chris Rock) a jeho parťák (Max Minghella) vyšetřují děsivé vraždy, které začínají připomínat nechvalně známé případy z minulosti. Nevědomky se tak stanou hráči na šachovnici morbidní hry zákeřného vraha. A to ještě „Zeke“ netuší, že spolu s ním bude ďábelskému plánu šíleného zločince čelit i jeho otec, vážený policejní veterán (Samuel L. Jackson).

Série o vynalézavém vrahovi, který se prohlásí za vykonavatele spravedlnosti, se stala fenoménem. Různé smrtící pasti a snaha nebohých obětí dostat se z nich se vryly do paměti diváků svou syrovostí a bezútěšností. Nyní se dočkáme dalšího dílu.

Foto: Lionsgate

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také