15 skvělých sci-fi komedií na Netflixu s češtinou

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Ať už hrdinové filmů uvíznou v minulosti, časové smyčce nebo jsou svědky mimozemské invaze, v těch nejlepších sci-fi komediích nikdy nepřichází o smysl o humor. Na Netflixu jsme hned několik takových hrdinů našli. S českými titulky, případně dabingem, si můžete pustit stále geniální Návrat do budoucnosti, nejlepší díl Transformerů, ve kterém je o zábavu postaráno, nový animák Rodina na baterky nebo nedoceněného Posledního akčního hrdinu.

Jumanji: Vítejte v džungli!

Čtveřice středoškoláků je vtažená do světa videohry. Berou na sebe komickou podobu svých hrdinů a čelí nelehkým úkolům uprostřed džungle. (české titulky)

Krotitelé duchů

Parapsychologové si postaví byznys na hubení duchů a démonů a to je nakonec přivede do bytu pohledné cellistky tváří v tvář démonickému ničiteli. (české titulky)

Láska a příšery

Sympatický smolař Joel přežil apokalypsu, při které Zemi ovládly příšery. Po sedmi letech ale opustí útulný podzemní bunkr a vydá se najít svoji bývalku. (české titulky)

Megamysl

Když mazaný superpadouch Megamysl nechtěně zabije svého rivala a bojovníka proti zločinu, vytvoří si nového nepřítele, který usiluje o zničení světa. (české titulky)

Muži v černém

Policista se znalostí ulice má za úkol spolupracovat s vysloužilým vládním agentem v týmu, který tajně sleduje aktivitu mimozemšťanů žijících na Zemi. (české titulky)

Návrat do budoucnosti

V DeLoreanu předělaném na stroj času se Marty McFly náhodou vrátí o třicet let zpátky a musí sebou pořádně hodit, aby zařídil, že se do sebe jeho rodiče zamilují. (české titulky)

Pátý element

V téhle nápadité sci-fi epopeji se taxikář z třiadvacátého století zaplete s okouzlující mimozemšťankou, která možná vlastní klíč k záchraně světa. (český dabing)

Pixely

Když Země čelí útoku mimozemšťanů jako vystřiženému ze starých videoher, vloží se do toho prezident s pár kamarády z dětství, co hrávali na automatech arkádové videohry. (české titulky)

Poslední akční hrdina

Díky kouzelné vstupence se mladý filmový nadšenec dostane za svým oblíbeným hrdinou – ze sedačky rovnou na filmové plátno. (české titulky)

Rodina na baterky

Vyjeli si na pořádný výlet, ale robotí apokalypsa jim zatla tipec. Teď má Mitchellovic rodinka, ulítlá jako žádná jiná, na krku záchranu celého lidstva. (český dabing)

Smrt jí sluší

Foto: Universal Pictures

Dvě dlouholeté rivalky odhalí tajemství věčného mládí. Bohužel to ale má nejeden háček. Temně komediální fantasy, ve kterém držitelky Oscara Meryl Streep a Goldie Hawn nepěkně bojují o krásu i Bruce Willise. (české titulky)

Srážka s mimozemšťanem

Dvěma milovníkům sci-fi na výpravě za tajemstvím nechvalně známé Oblasti 51 v Nevadě zkříží cestu mimozemšťan na útěku. (české titulky)

Transformers

Autoboti a Deceptikoni bojují o nadvládu nad Zemí a mladý Sam Witwicky zatím netuší, že je jedinou nadějí pro přežití lidstva. (české titulky)

Všechno nejhorší 2

Nesčetněkrát přežila svoji smrt a znova se zasekla v časové smyčce. Teď ale začali umírat i její přátelé. (české titulky)

Zombieland

Uprostřed zombie apokalypsy se opatrný samotář vydává z Texasu do Los Angeles s nebojácným chlápkem, co se může utlouct po sladkém, a dvěma vychytralými ségrami. (české titulky)

1 komentář

  1. Napr LASKA A PRÍŠERY nie sú s dabingom tak prečo píšete že sú…..A kopec ďalších dáte mi na to odpoveď.dakujem

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také