Důvodů, proč se vracet na HBO GO i na přelomu května a června, bude hned několik. Největším tahákem ale bude uvedení speciální epizody Přátel s českým podtitulem Zase spolu, na prázdno nevyjdou ani fanoušci Jima Carreyho a jeho nejsprostějšího filmu, Shreka nebo válečné podívané z dílny Christophera Nolana. Tohle je přehled nejzajímavějších novinek, které uvede HBO GO v nejbližších dnech.

Přátelé: Zase spolu 

Ve speciálu, který nemá scénář, se hvězdy seriálu Přátelé vrací do kultovní haly číslo 24 (Stage 24) ve studiích Warner Bros. v Burbanku, kde se oblíbený sitkom natáčel. V pořadu se objeví i řada speciálních hostů. (27. května)

Austrálie

Foto: 20th Century Fox

Výpravný film vizionářského režiséra Baze Luhrmanna přináší epické a romantické dobrodružství, které se odehrává v Austrálii na pokraji druhé světové války. (29. května)

Já, mé druhé já a Irena

Foto: 20th Century Fox

Charlie je mírný, tvrdě pracující, vždy vstřícný, oddaný a milující otec tří synů. Bohužel trpí poruchou rozdvojené osobnosti a když mu náhodou dojdou léky… seznamte se s Hankem. (29. května)

Planeta Česko

Naše příroda je pestrá jako málokde na světě. Krásu a dobrodružství máme na dosah ruky – stačí se jen dobře dívat! (1. června)

Rodina je základ státu

Libor sice vystudoval dějepis, ale proč se krčit za katedrou, když můžete hrdě vykračovat v moderní kanceláři a hlavně zabezpečit manželku a děti, kvůli kterým stojí za to případně přivřít oko při podepisování podivné zakázky. (1. června)

Schmitke

Julius Schmitke je sedmapadesátiletý německý inženýr. Cítí se nemocný a starý, jeho tělo skřípe, vrže a naříká. Jednoho dne je vyslán kamsi na českou stranu Krušných hor, aby opravil svůj starý patent. (1. června)

Shrek, Shrek 2

Shrek, zelený obr s tykadly mimozemšťanů, žije sice docela sám, ale šťastně ve svém domku na samotě u lesa až do chvíle, kdy je doslova přepaden nekonečným zástupem známých i méně známých pohádkových postaviček. (1. června)

Americká reportérka

Novinářka Kim už má dost své rutinní práce. Rozhodne se proto opustit newyorskou redakci, a coby válečná zpravodajka se vydává na nebezpečnou misi do Afghánistánu. (5. června)

Dunkerk

Snímek začíná v momentě, kdy jsou u severofrancouzského města Dunkerk německým vojskem obklíčeny stovky tisíc britských a spojeneckých vojáků. Film Christophera Nolana. (5. června)

Purpurový vrch

Když mladá dívka propadne kouzlu svůdného cizince, ocitá se v domě stojícím na vrcholu kopce z krvavě rudé hlíny, místě plném záhad, které ji budou navždy pronásledovat. (6. června)

Ready Player One: Hra začíná

Děj filmu je zasazen do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Lidé však nalezli spásu v OASIS, rozsáhlém světě virtuální reality, který vytvořil geniální a excentrický James Halliday. (6. června)

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno