10 dalších filmů a seriálů na Netflixu, pokud se Vám líbila Armáda mrtvých

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Na Netflixu si odbyl premiéru očekávaný zombie heist režiséra Zacka Snydera, Armáda mrtvých. Pokud jste si film od režiséra Ligy spravedlnosti a Úsvitu mrtvých (2004) užili, máme pro Vás doporučení na dalších deset filmů a seriálů, které byste si na Netflixu neměli nechat ujít. Do přehledu jsme zařadili i půlhodinový snímek ze zákulisí natáčení Armády mrtvých, Strážce – Watchmen, zřejmě nejlepší komiksový film, jaký Zack Snyder natočil nebo skvělou zombie komedii Zombieland.

#Žiju

Smrtící virus zasáhne město a osamělý muž se ocitne v pasti. Uvězněný ve svém bytě bez spojení s okolním světem se snaží najít pomoc a cestu ven.

Jak se dělá Armáda mrtvých

Zack Snyder s týmem „Armády mrtvých“ vám ukážou, jak se točily divoké kaskadérské kousky a nevídané efekty. Zamyslí se taky nad vývojem filmů se zombíky.

Království zombie – 2 řady

Královstvím se šíří podivné zvěsti o nemocném králi a korunní princ se stává jedinou nadějí lidu v boji proti záhadné chorobě, která zemi pomalu zachvacuje.

Nad ránem – 1 řada

Flákač si užívá v postapokalyptickém Los Angeles. Snaží se najít dívku svých snů, přelstít tupé ghúly a nepřátelské gangy.

Resident Evil: Rozklad, Zatracení, Vendeta

Agent FBI Leon se na stopě dosud největšího zla vydá do Evropy rozvrácené válkou, kde obyvatele ohrožují smrtící biologické zbraně.

Strážci – Watchmen

Skupina superhrdinů, kterým bylo na paralelní Zemi roku 1985 zakázáno používat nadpřirozené schopnosti, se po vraždě jednoho z nich spojí proti neznámé hrozbě.

Světová válka Z

Zaměstnanec OSN cestuje po celém světě, aby zastavil pandemii, která mění lidi na zombie. Jenže čas běží.

Temné léto – 2 řady

V krušných počátcích zombie apokalypsy se skupina zcela neznámých lidí musí semknout a najít v sobě sílu, aby dokázali přežít a dostat se zpátky ke svým blízkým.

Země mrtvých

Živí mrtví ovládli vojenskou strategii a vyhráli válku nad lidstvem. Ti, kteří přežili, se teď před nimi třesou hrůzou za zdmi města ovládaného krutým tyranem.

Zombieland

Uprostřed zombie apokalypsy se opatrný samotář vydává z Texasu do Los Angeles s nebojácným chlápkem, co se může utlouct po sladkém, a dvěma vychytralými ségrami.

Filmy Zacka Snydera na Netflixu bez češtiny: Muž z oceli, Batman v Superman, 300
Další zombie filmy a seriály na Netflixu bez češtiny: iZombie, Živí mrtví, Já, legenda, Cargo

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také