Na Netflixu si odbyl premiéru očekávaný zombie heist režiséra Zacka Snydera, Armáda mrtvých. Pokud jste si film od režiséra Ligy spravedlnosti a Úsvitu mrtvých (2004) užili, máme pro Vás doporučení na dalších deset filmů a seriálů, které byste si na Netflixu neměli nechat ujít. Do přehledu jsme zařadili i půlhodinový snímek ze zákulisí natáčení Armády mrtvých, Strážce – Watchmen, zřejmě nejlepší komiksový film, jaký Zack Snyder natočil nebo skvělou zombie komedii Zombieland.

#Žiju

Smrtící virus zasáhne město a osamělý muž se ocitne v pasti. Uvězněný ve svém bytě bez spojení s okolním světem se snaží najít pomoc a cestu ven.

Jak se dělá Armáda mrtvých

Zack Snyder s týmem „Armády mrtvých“ vám ukážou, jak se točily divoké kaskadérské kousky a nevídané efekty. Zamyslí se taky nad vývojem filmů se zombíky.

Království zombie – 2 řady

Královstvím se šíří podivné zvěsti o nemocném králi a korunní princ se stává jedinou nadějí lidu v boji proti záhadné chorobě, která zemi pomalu zachvacuje.

Nad ránem – 1 řada

Flákač si užívá v postapokalyptickém Los Angeles. Snaží se najít dívku svých snů, přelstít tupé ghúly a nepřátelské gangy.

Resident Evil: Rozklad, Zatracení, Vendeta

Agent FBI Leon se na stopě dosud největšího zla vydá do Evropy rozvrácené válkou, kde obyvatele ohrožují smrtící biologické zbraně.

Strážci – Watchmen

Skupina superhrdinů, kterým bylo na paralelní Zemi roku 1985 zakázáno používat nadpřirozené schopnosti, se po vraždě jednoho z nich spojí proti neznámé hrozbě.

Světová válka Z

Zaměstnanec OSN cestuje po celém světě, aby zastavil pandemii, která mění lidi na zombie. Jenže čas běží.

Temné léto – 2 řady

V krušných počátcích zombie apokalypsy se skupina zcela neznámých lidí musí semknout a najít v sobě sílu, aby dokázali přežít a dostat se zpátky ke svým blízkým.

Země mrtvých

Živí mrtví ovládli vojenskou strategii a vyhráli válku nad lidstvem. Ti, kteří přežili, se teď před nimi třesou hrůzou za zdmi města ovládaného krutým tyranem.

Zombieland

Uprostřed zombie apokalypsy se opatrný samotář vydává z Texasu do Los Angeles s nebojácným chlápkem, co se může utlouct po sladkém, a dvěma vychytralými ségrami.

Filmy Zacka Snydera na Netflixu bez češtiny: Muž z oceli, Batman v Superman, 300
Další zombie filmy a seriály na Netflixu bez češtiny: iZombie, Živí mrtví, Já, legenda, Cargo

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno