Kde sledovat film Co jsme viděli, co jsme slyšeli online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Co jsme viděli, co jsme slyšeli je horor z dílny Netflixu, který můžete sledovat online s českými titulky, případně dabingem.

Mladá žena opustí s manželem Manhattan a usadí se na venkově, kde ale brzy zjistí, že nový dům i její muž skrývají zlověstná tajemství. V hlavních rolích Amanda Seyfried, James Norton, Natalia Dyer (Stranger Things) a oscarový F. Murray Abraham.

Co jsme viděli, co jsme slyšeli (v originále Things Heard & Seen) je film natočený v produkci Netflixu, tudíž ho lze sledovat online pouze na Netflixu. Na službě byl uvedený s českými titulky i dabingem. Podle hodnocení diváků jde o velmi průměrnou podívanou, která postrádá jakoukoliv originalitu. Určitě velké zklamání.

Americká služba Netflix, která má po celém světě přes 203 miliónů uživatelů, si do českých domácností našla cestu v lednu 2016. V rámci měsíčního předplatného, které činí 199, 259 nebo 319 korun v závislosti na kvalitě přehrávání a množství přístrojů, na nichž lze obsah sledovat, si divák může vybrat z několika stovek titulů. Většina snímků nebo seriálů jsou v původním znění, ale české titulky a dabing se doplňují stále rychleji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také