30 nejsledovanějších filmů na HBO GO minulý měsíc

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Server FlixPatrol odhalil nepřekvapivý žebříček nejsledovanějších filmů na české verzi HBO GO měsíce března. Přední příčky ovládla Středozem Petera Jacksona, dospělá verze nejúspěšnějšího českého dokumentu všech dob, V síti, a dvě verze Ligy spravedlnosti Zacka Snydera. Mezi třiceti nejsledovanějšími se nadále objevují komiksové adaptace Birds of Prey, Joker nebo původní Liga spravedlnosti z roku 2017. Zatímco na Netflixu patří české filmy k nejpopulárnějším titulům téměř pravidelně, Národní třída s Hynkem Čermákem je jediným tuzemským zástupcem tohoto přehledu.

30. Harry Potter a Kámen mudrců
29. Harry Potter a Fénixův řád
28. Coda
27. Erotic Nation
26. Pravda a spravedlnost
25. Temná tvář Brooklynu
24. Počátek
23. Cesta zpátky
22. Spectre
21. Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
20. Národní třída
19. Liga spravedlnosti
18. Den co den
17. Joker
16. Pouze zvěř
15. Happy Feet 2
14. Cosmoball
13. V síti
12. Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
11. Lockdown

10. Sedm statečných

Městečko Rose Creek neustále ohrožuje banda lotrů bezohledného průmyslníka Bartholomewa Boqua, který se v honbě za ziskem nezastaví před ničím.

9. Pán prstenů: Návrat krále

V závěru epického mistrovského díla J.R.R. Tolkiena Pán prstenů se armády připravují k finální bitvě, která rozhodne o osudu světa – a mocné, prastaré síly světla a temnoty soupeří o předurčení výsledku.

8. Hobit: Bitva pěti armád

Tento film uzavírá třídílné epické dobrodružství Bilba Pytlíka, Thorina Pavézy a skupiny trpaslíků. Když se jim v boji proti draku Šmakovi podařilo dobýt zpět svou vlast, nechtěně vypustili do světa smrtící sílu.

7. Pán prstenů: Dvě věže

Ve druhé části Tolkienovy trilogie pokračují Frodo Pytlík a ostatní členové Společenstva ve své svaté výpravě, aby zničili Jeden prsten. Ale každý svou cestou.

6. Liga spravedlnosti Zacka Snydera: Spravedlnost je šedá

Foto: Warner Bros. (HBO Max)

Bruce Wayne je odhodlaný postarat se o to, aby Supermanova oběť nepřišla nazmar. V Lize spravedlnosti Zacka Snydera spojí síly s Dianou Prince a společně sestaví tým superhrdinů, jehož posláním je zachránit svět před blížící se hrozbou katastrofických rozměrů. Černobílá verze čtyřhodinového filmu.

5. Liga spravedlnosti Zacka Snydera

Podobně jako v předchozí verzi se Bruce Wayne snaží sestavit tým superhrdinů, aby mohl zastavit Steppenwolfa, kterému tentokrát šéfuje Darkseid. Fanoušky vymodlená režisérská verze, která napravuje nešvar z roku 2017. Pokračování tohoto filmu ale nečekejme.

4. Hobit: Šmakova dračí poušť

Snímek líčí další dobrodružství hobita Bilbo Pytlíka na jeho společné pouti s čarodějem Gandalfem a třinácti trpaslíky vedenými Thorinem Pavézou.

3. V síti 18+

3 herečky, 3 pokojíčky, 10 dní a 2458 potenciálních sexuálních predátorů. Radikální experiment otevírá tabuizované téma zneužívání dětí na internetu. Verze pro dospělé.

2. Pán prstenů: Společenstvo Prstenu

V první části epického mistrovského díla J. R. R. Tolkiena Pán prstenů zdědí nesmělý mladý hobit jménem Frodo Pytlík prostý zlatý prsten. Ví, že je prsten obdařen nadpřirozenou mocí, ale netuší, že on sám drží v rukou klíč k záchraně – nebo zotročení – celého světa.

1. Hobit: Neočekávaná cesta

První díl trilogie filmových adaptací od J.R.R. Tolkiena se odehrává ve Středozemi, 60 let před mistrovským dílem “Pán prstenů“. Bilbo Pytlík se zde vydává na dobrodružnou výpravu s cílem znovu si nárokovat ztracené trpasličí království.

1 komentář

  1. Všechny filmy které jsou zde jsou už ohrané a nebo nekoukatelné.Z výších nabídek jsem zhlédla dva filmy,jeden jsem ne dokoukalá vůbec a u druhého jsem se doslova nudila.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také