21 opravdu napínavých filmů na Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Na Netflixu jsme našli celkem jednadvacet opravdu napínavých filmů nejrůznějších žánrů. Od skvělých hororů Rosemary má děťátko a Smrt ve tmě až po akční pecky 96 hodin a Tři dny ke svobodě.

96 hodin

Dceru bývalého špióna, která je na výletě v Paříži, unese gang obchodníků s lidmi. Bude muset napnout všechny síly, aby ji zachránil.

Apollo 13

Píše se rok 1970 a vesmírnou misi Apolla 13 zkomplikují nečekané technické problémy, které ohrožují životy Jima Lovella a jeho posádky. Příběh podle skutečných událostí.

Argo

V roce 1979 najde šestice Američanů na útěku před íránskými milicemi útočiště na kanadské ambasádě. Od CIA pak chtějí už jenom maličkost – aby vymyslela, jak je zachrání.

Čelisti

Když obrovský a nenasytný bílý žralok terorizuje ostrov Amity, policejní náčelník, oceánograf a zkušený lovec žraloků se vydávají tuto bestii zničit.

Divoši

Rozjeli velký byznys s trávou, ale šéfka kartelu z něj chce mít podíl. Když jim pak unese společnou milenku, povolají pochybného agenta z protidrogového a jdou do boje.

Hra

Foto: Polygram

Nicholas dostane od bratra Conrada neobvyklý dárek k narozeninám – poukaz na zvláštní druh hry od společnosti CRS.

Kód Enigmy

Během bojů druhé světové války se matematik a jeho tým kryptoanalytiků horečně snaží prolomit proslulý německý kód Enigmy.

Město

Lupič z povolání uvažuje, že by svého nepoctivého řemesla zanechal, ale tajný románek s rukojmí z poslední akce může dostat do vězení jeho i celou jeho bandu.

Na nože

Smrt úspěšného spisovatele detektivek obklopuje nepropustná síť tajemství a lží. Detektiv si vezme na mušku jeho výstřední rodinu, ve které něco nehraje.

NON-STOP

Zvláštnímu agentovi, který se stará o bezpečnost v letadle letícím 12 kilometrů nad zemí, začne posílat textové zprávy vyděrač, který tvrdí, že je taky na palubě.

Obhájce

Právník Mick Haller hájí u soudu bohatého chlípníka obviněného ze sexuálního napadení a dostane při tom do nebezpečí sebe i svoji rodinu.

Rosemary má děťátko

Foto: Paramount Pictures

Žena s nadšením zjišťuje, že je těhotná. Ale se zvětšujícím se břichem rostou i její obavy, že se nenarozené dítě nachází ve vážném nebezpečí.

Rozpolcený

Muž mnoha osobností unese tři nezletilé dívky, které musí vymyslet, jak utéct, než se projeví jeho nejnovější a nejnebezpečnější osobnost.

Roztříštění

Jeho žena a zraněná dcera se při návštěvě pohotovosti ztratily a zděšený muž je marně hledá po celé nemocnici. Začíná si být jistý, že doktoři něco tají.

Složka 64

Znepokojivý objev přiměje dvojici detektivů k vyšetřování, které je dovede až do nemocnice s odpornými praktikami.

Smrt ve tmě

Je slepý a bohatý – dokonalý objekt loupeže. Karta se ale obrátí, když tři náctiletí zloději zjistí, že se ocitli uprostřed smrtící hry na kočku a myš.

Spojenec

Foto: Universal Pictures

Detektiv změří své síly s lupičem, který je neustále krok před policií. Když se na scéně objeví vyjednavačka, která dělá věci po svém, situace se vymkne kontrole.

Tři dny ke svobodě

Manželku mu kvůli podezření z vraždy zavřeli do vězení. Univerzitní profesor proto vymyslí pečlivě propracovaný plán, jak ji dostat ven a dát svoji rodinu zase dohromady.

Twister

Foto: Warner Bros.

Odcizený manželský pár meteorologů se snaží využít novou technologii při zkoumání série neobyčejně silných tornád.

Uprchlík

Doktor nespravedlivě obviněný z vraždy uprchne z vazby a hledá skutečného vraha. V patách má ale horlivého policajta.

Zmizení

Když unesou jeho 6letou dceru a vyšetřování se zastaví, vystopuje tesař Keller Dover pachatele sám.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také