15 filmů a seriálů, které HBO GO uvede v příštích dnech

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

HBO GO nabídne v příštích dnech poměrně slušnou porci novinek. Do nabídky v následujících zhruba dvou týdnech zavítá chválené komorní drama Poslední hovor, Tarantinovi Hanební pancharti, nový seriál Viktoriánky z produkce HBO nebo všech deset řad stále oblíbených Přátel (i s českým dabingem). Tohle je přehled všech titulů, které HBO GO uvede k třiadvacátému dubnu tohoto roku. Vyberete si?

Poslední hovor

Film Poslední hovor sleduje alkoholika se sebevražednými sklony, který se na výročí smrti svého syna pokusí zavolat na linku pomoci. Vytočí však špatné číslo a telefon zvedne svobodná matka, která pracuje jako noční vrátná na místní vysoké škole. (od 10. dubna)

Hanebný pancharti

Během prvního roku německé okupace Francie je Shosanna Dreyfusová svědkem popravy své rodiny, kterou má na svědomí nacistický plukovník Hans Landa. Shosanna jen o vlásek unikne a uprchne do Paříže. (od 11. dubna)

Běh proti větru

V odlehlé etiopské vesnici společně vyrůstají dva dvanáctiletí chlapci. Jednoho dne však navždy změní jejich životy jediná fotografie – Solomon zamíří do Addis Abeby ve snaze stát se profesionálním fotografem. (od 11. dubna)

Viktoriánky – 1. řada

Nový seriál HBO, zasazený do viktoriánského Londýna, sleduje skupinu osob – většinou žen – které záhadně získaly nadpřirozené schopnosti. „Dotčení“, jak jim přezdívají, si musí vydobýt své místo ve zkostnatělé viktoriánské společnosti. (od 12. dubna)

Láska je košer

Romantické drama Láska je košer překračuje všechny hranice. Když se dvě generace izraelských žen zamilují do Němky a Palestince, způsobí to pěkný chaos. (od 12. dubna)

Svět klidu – 1. řada

Vstupte do nové dimenze televizních pořadů, v níž se mísí hypnotické obrazy s hlasy předních hereckých hvězd. Vědecky navržené vyprávění, okouzlující hudba a ohromující nahrávky vás zavedou na ostrov klidu a přirozeně uvolní tělo i mysl. (od 12. dubna)

Přátelé – 10 řad

Jeden z celosvětově nejoblíbenějších televizních pořadů, tato chytrá a sofistikovaná komedie nabízí veselý pohled na úzkosti a absurdity přátelství, kariér a randění šestice blízkých přátel žijících v New Yorku. (od 15. dubna)

Křupaví mazlíčci

Říká se, že jste to, co jíte, ale co se stane, když sníte slona? Sušenky ve tvaru zvířátek mají kouzelnou moc proměnit Owena v jakékoli zvíře. (od 17. dubna)

Nemožné

Po bolestivých a neúspěšných pokusech o ztrátu panenství se Ariel, plachá švadlena z venkovské Kolumbie, začne zajímat, proč se její tělo nechová tak, jak se od mladé ženy očekává. (od 17. dubna)

Bez dokladů

Celovečerní film Bez dokladů sleduje čtyři příběhy o touze a lásce, imigraci a identitě. Čtyři různá dilemata, jejichž společným jmenovatelem je složité téma nelegální migrace. (od 18. dubna)

Gundala

V tomto akčním snímku od scénáristy a režiséra Joka Anwara vstupují indonéský komiksový superhrdina a jeho alter ego Sancaka na filmová plátna, aby bojovali s podlým zločineckým bossem Pengkorem. (od 18. dubna)

Černý medvěd

V odlehlém domě u jezera v Adirondackém pohoří hostí hudebník Gabe a těhotná bývalá tanečnice Blair záhadnou režisérku Allison, která hledá inspiraci pro svoji filmovou tvorbu. (od 19. dubna)

Mare z Easttownu – 1. řada

Zatímco detektivka z pensylvánského městečka vyšetřuje místní vraždu, její život se rozpadá. Minisérie, která zkoumá temnou stránku uzavřené komunity, je autentickou výpovědí o tom, jak rodina a dávné tragédie ovlivňují naši přítomnost. (od 19. dubna)

Dokonalá záměna

Osmnáctiletí mladíci Danny a Ludwig pocházejí ze zcela odlišných poměrů – Ludwig je bohatý, zatímco Danny, který miluje hudbu, musí každou korunu obrátit dvakrát. (od 22. dubna)

Oko bez tváře

Foto: HBO GO

Film Oko bez tváře je fascinujícím současným pohledem na klasický námět hororových filmů, tedy odplatu šmírákovi, který sleduje životy ostatních. (od 23. dubna)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také