15 pohodových filmů pro všechny, které má Netflix s dabingem

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Pohodových filmů pro celou rodinu není nikdy dost. O to víc potěší, když se nějaký takový objeví třeba na Netflixu, a ještě lépe, s českým dabingem. V jeho současné nabídce najdeme hned několik skvělých animáků, včetně trojky Jak vycvičit draka, prvního filmového Spongeboba nebo na Oscara nominovaný Netflix originál Až na Měsíc. Vybrat si ale můžeme i z klasických hraných filmů. Psí poslání 2, Dora a ztracené město a Yes Day budou určitě tou správnou volbou.

Až na Měsíc

Vzpomínky na mámu přivedou šikovnou Fei Fei na nápad postavit si raketu, která ji donese až na Měsíc. Chce totiž dokázat, že bájná Měsíční bohyně opravdu existuje.

Bílý tesák

Oddaného vlčáka zavede jeho zvídavost na neuvěřitelná dobrodružství a bude postupně sloužit třem naprosto odlišným pánům.

Dora a ztracené město

Mladá energická průzkumnice se s kamarády vydá do džungle hledat rodiče, kteří zmizeli při pátrání po starověkém zlatém městě.


Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Pěvecké duo z malého města si touží splnit velký sen v celosvětové hudební soutěži. Přežije ale jejich vztah obrovský tlak, intriky soupeřů a nehody na jevišti?

Grinch

Grinch se rozhodne ukrást ve Kdovíkově Vánoce. Trocha laskavosti malé Cindy Lou a její rodiny ale možná obměkčí jeho srdce.

Jak vycvičit draka 3

Škyťák s Bezzubkou narazí na zakleté stvoření a vydají se hledat legendární dračí ráj. Stihnou to ale dřív, než je najde zlý lovec Kruťas?


Malá čarodějnice

Malá čarodějnice se musí naučit všechna kouzla z magické bichle, aby se mohla účastnit každoročního tanečního reje. Zlá ježibaba se jí to ale pokusí překazit.

Malý princ

Holčička se životem naplánovaným podle harmonogramu potká výstředního letce, který jí povypráví o dobrodružstvích neobyčejného chlapce, který bydlí na malé planetce.

Monstra vs. Vetřelci

Poté, co Susan Murphy udeří meteorit a ona vyroste do výšky metru a půl, zmocní se jí vláda a přepraví ji na tajnou základnu.

Maxinožka

Adamův otec se vrátil! Musel prý kdysi dávno utéct, protože je ve skutečnosti lesní muž. A Adam zjišťuje, že na tom sám nejspíš nebude jinak.


Psí poslání 2

Tenhle pes je svojí rodině naprosto oddaný. A když se spřátelí s jejich malou vnučkou, převtělí se, aby ji mohl dál chránit a starat se o ni.

SpongeBob v kalhotách: Film

Pan Krabs prý ukradl korunu krále Neptuna! SpongeBob a Patrick se proto vydávají na divoké dobrodružství, aby dokázali, že jejich kamarád je v tom nevinně.

Stánek s polibky

První polibek vyústí v zakázaný románek Elle s nejhezčím klukem ze školy. Riskuje tak, že přijde o svoji nejlepší kámošku.

Všem klukům, které jsem milovala

Její tajné milostné dopisy se dostanou k objektům jejích citů a poklidná existence Lary Jean na střední škole je pryč.

Willoughbyovi

Čtyři sourozenci vymyslí plán, jak se nadobro zbavit svých neskutečně sobeckých rodičů a založit vlastní dokonale nedokonalou rodinu.

Yes Day

Máma s tátou se rozhodnou, že místo obvyklého „ne“ budou pro jednou dětem říkat „ano“ i na ty nejdivočejší nápady – a smršť bláznivé zábavy na sebe nenechá dlouho čekat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také