14 dobrých filmů, které zmizí z Netflixu na konci dubna

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Konec měsíce znamená i konec pro některé filmy v nabídce Netflixu. Posledního dubna zmizí z největší streamovací služby Duna režiséra Davida Lynche, film Davida Ondříčka Šeptej nebo klasický western z roku 1952 V pravé poledne. Na Netflixu ovšem končí i kompletní série Rychle a zběsile, tři snímky z dílny Jackass, dvojice méně známých neesonovek a tři filmy ze světa Transformers.

Bumblebee

Autobot Bumblebee prchá v roce 1987 před Deceptikony. Najde úkryt na Zemi, kde se skamarádí se smutnou teenagerkou, ale jeho nepřátelé už jsou mu v patách.

Duna

Foto: Universal Pictures

Píše se rok 10191. Dva rody bojují o nadvládu nad planetou Arrakis, známou taky jako Duna. Nachází se na ní koření, které je nejcennější látkou ve vesmíru.

Grizzly Man

Foto: Netflix

Werner Herzog popisuje tragickou smrt Timothyho Treadwella, který celý život zasvětil studiu medvědů grizzly – a nakonec byl jedním z nich brutálně napaden.

Jackass (2.5 a 3D)

Foto: Netflix

Johnny Knoxville se po dlouhé pauze vrací na scénu a pouští se do zbrusu nových kejklí s divou zvěří, kousků v nebezpečných výškách a dalších šíleností.

Jackass: Děda Mizera .5

Irving Zisman pokračuje ve svých senilních vylomeninách v dalším dílu série Jackass, který obsahuje dosud nezveřejněné záběry z původního filmu.

Mark Felt: Muž, který zradil (Mark Felt, bez titulků)

Americké drama vychází ze skutečných událostí kolem aféry Watergate, jejíž počátek a hlavní viníky se s obtížemi snažil v roce 1972 rozkrýt Federální úřad pro vyšetřování.

Mrazivá pomsta (Cold Pursuit, bez titulků)

V Mrazivé pomstě, strhujícím akčním thrilleru plném černého humoru, hraje Liam Neeson Nelse Coxmana, muže od rodiny, jehož klidný život s manželkou je obrácen vzhůru nohama.

Nebezpečná hra

Foto: Netflix

Po otcově smrti Joe pátrá po strýci Louovi, aby od něho získal zpátky ukradenou kořist, ale brzo se zamotá do Louových zvrácených her.

Oni 2: Noční kořist (The Strangers: Prey at Night, bez titulků)

Rodinu, která se na noc ubytuje v odlehlém kempu, navštíví tři maskovaní psychopati a podrobí je zkoušce až po ty nejzazší meze.

Přes hranici

Kvůli únosu kamarádky se její výlet do Tijuany změní na záchrannou misi. Bude ale muset pracovat pro zločince z kartelu i protidrogové agenty najednou.

Rychle a zběsile (7 filmů)

Policista se v utajení vetře do losangeleské party, která pořádá nelegální závody aut a je podezřelá z vykrádání kamionů, ale nečekaně se zamiluje do sestry vůdce gangu.

Šeptej

Foto: Netflix

Mladá hrdinka touží po svobodě. Aby se vyhnula nástupu na vojenskou školu, uteče do velkoměsta, kde pak odkrývá roušku složitých citových vztahů.

Transformers (Pomsta poražených a Odvrácená strana Měsíce)

Sam Witwicky, jeho krásná přítelkyně Mikaela a tvrďácký major Lennox se vrací, aby pomohli Autobotům porazit zákeřné Deceptikony.

V pravé poledne

Foto: Netflix

Šerif těsně před důchodem považuje za svoji povinnost ubránit městečko před bandou ničemů. Je na to ale úplně sám, protože jeho zbabělí sousedé ze strachu utečou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také