12 výborných monster filmů a seriálů na Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Na americké službě HBO Max byla na samotném konci března uvedena očekávaná řežba Godzilla vs Kong. Monster film obřích rozměrů doprovází poměrně pozitivní reakce diváků, oficiální uvedení v Česku je však zatím v nedohlednu (kina zavřená, HBO Max v České republice v druhé polovině 2021). Nezbývá tedy, než na tuzemskou distribuci ještě chvíli počkat a mezi tím třeba doplnit několik starších restů. Třeba na Netflixu, kde se to skvělými monster filmy a seriály s českými titulky jenom hemží.

Čelisti

Když obrovský a nenasytný bílý žralok terorizuje ostrov Amity, policejní náčelník, oceánograf a zkušený lovec žraloků se vydávají tuto bestii zničit.

Hotel Transylvánie

Drákula drží dvojitou hlídku: jako majitel hotelu Transylvánie a jako úzkostlivý tatínek. Na obzoru je totiž nežádoucí nápadník, který se zajímá o jeho dospívající dceru.

Chata v horách

Pět přátel si přijíždí odpočinout na odlehlou chatu, kde platí vlastní přísná pravidla. Trest přichází hned potom, co je kamarádi poruší. A odpykají to všichni.

Jurský park (trilogie)

Kvůli pokusům s pravěkou DNA vznikl tajný přírodní park. Hned při otevření ale jeho návštěvníky napadnou klonovaní dinosauři, kteří se náhodou dostali na svobodu.

Jurský svět

Majitelé zábavního dinoparku doufají, že úchvatný nový exemplář přitáhne davy návštěvníků. Místo toho se ale krvelačný obr urve ze řetězu a začne děsit celý ostrov.

King Kong

V remaku kultovního filmu režiséra Petera Jacksona se skupinka výzkumníků a filmařů vydává na Ostrov lebek, aby pátrali po obří gorile.

Pacific Rim: Země nikoho – 1. řada

Kaijuové zpustoší Austrálii a dva sourozenci se v nalezeném Jaegrovi vydávají hledat rodiče. Cestu jim zkříží neznámí tvorové, pochybné existence i nečekaní spojenci.

Rohy

Ig Perish, který je obviněný z vraždy, se jednoho dne probudí a zjistí, že mu na hlavě vyrašily rohy – a ty nutí všechny kolem, aby se mu svěřili se svými hříchy.

Sladký domove! – 1. řada

Lidé se mění v krvelačná monstra a rozsévají zkázu. Zoufalý teenager a jeho sousedi z vedlejšího bytu bojují o přežití a snaží se při tom zůstat lidmi.

Stranger Things – čeká se na 4. řadu

Chlapec se ztratí neznámo kde a město začne odhalovat svoje záhady, mezi které patří i tajné experimenty, děsivě nadpřirozené síly a jedna malá podivná holka.

Super 8

Režisér a spisovatel J.J. Abrams vytváří nadpřirozený příběh o šesti dětech, které se při natáčení filmu na kameru Super 8 stanou svědky něčeho neuvěřitelného.

Zaklínač – čeká se na 2. řadu

Geralt z Rivie, nájemný zmutovaný lovec příšer, cestuje za svým osudem bouřlivým světem, kde lidé jsou často ohavnější než různé bestie.

2 KOMENTÁŘŮ

  1. No spíš než,čekat na tuzemskou distribuci.I když si platím,Netflix, i GO.A jsou dementi,že to nemůžou dat všude.Kdyz bych na to rád kouknul legálně.Tak jim na to seru,a nechci aby to znělo hnusně.Normalně to stáhnu.At jdou do hajzlu i s těma službama který ruším.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také