Na Netflixu si tento týden odbyl premiéru nový horor Co jsme viděli, co jsme slyšeli, ve kterém si hlavní roli zahrála Amanda Seyfried. Snímek nedoprovází zrovna vřelé ohlasy, a tak jsme vybrali dalších jedenáct výborných hororů, které byly uvedeny v posledních letech a Netflix je nabízí alespoň s českými titulky. Mezi jedenáctku novějších hororů, které za to stojí, jsme zařadili Halloween z roku 2018, Netflix originál Hlasy nebo kontroverzní podívanou Slunovrat.

Eli

Zoufalí rodiče přivedou jedenáctiletého chlapce stiženého vysilující nemocí na odlehlou kliniku, kde má podstoupit experimentální léčbu. V příběhu s překvapivým rozuzlením o domě, kde straší, hrají Lili Taylor a Sadie Sink.

Halloween (2018)

Z vězení prchá zabiják v masce, který vraždil o Halloweenu před 40 lety. A za oběť si vybírá ženu, co tehdy přežila jeho řádění, i její rodinu. Do role Laurie Strodeové vybrali režisér David Gordon Green a scénárista Danny McBride osvědčenou Jamie Lee Curtis.

Hlasy

Daniel se s rodinou nastěhuje do domu, který chce postupně opravit. Náhlá tragédie a volání o pomoc z onoho světa ho ale přinutí vyhledat odborníka na paranormální jevy. V hlavních rolích Rodolfo Sancho, Ramón Barea a Ana Fernández.

My

Idylická dovolená v chatě na pláži se změní v noční můru, když spokojenou rodinku přijdou navštívit její děsiví dvojníci. Děsivý psychologický thriller, za který si Jordan Peele v roce 2019 odnesl cenu Saturn pro nejlepšího režiséra.

Noční můry z temnot

Skupinka koledníků se o Halloweenu schová před partou chuligánů do strašidelného domu, kde objeví knihu děsivých příběhů, které se začnou opravdu odehrávat. Film z produkce Guillerma del Tora.

Purpurový vrch

Dívka z bohaté rodiny se provdá za tajemného britského šlechtice a nastěhuje se do jeho chátrajícího, strašidelného sídla, kde odhalí děsivá tajemství. Mia Wasikowska, Tom Hiddleston a Jessica Chastain v mysteriózním filmu s děsivou atmosférou. Režie Guillermo del Toro.

Rozpolcený

Muž mnoha osobností unese tři nezletilé dívky, které musí vymyslet, jak utéct, než se projeví jeho nejnovější a nejnebezpečnější osobnost. Návrat režiséra M. Night Shyamalana do první ligy.

Řbitov zviřátek

Za novým domem Creedových na novoanglickém venkově leží zlověstné staré pohřebiště. A po sérii tragických událostí se jeho děsivá síla projeví naplno. Horor, ze kterého vám zaručeně naskočí husí kůže. Podle románu od Stephena Kinga.

Slunovrat

Žena, která prožila velkou tragédii, odjede s přítelem a jeho kolegy ze školy do idylické švédské vesnice. Zdání ale klame a celý výlet se hodně rychle zvrtne. Film nominovaný na nejlepší horor roku 2019.

Smrt ve tmě

Je slepý a bohatý – dokonalý objekt loupeže. Karta se ale obrátí, když tři náctiletí zloději zjistí, že se ocitli uprostřed smrtící hry na kočku a myš. Režisér Fede Alvarez natočil originální podívanou.

Všechno nejhorší 2

Nesčetněkrát přežila svoji smrt a znova se zasekla v časové smyčce. Teď ale začali umírat i její přátelé. Pokračování úspěšné teen vyvražďovačky.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno