10 pirátsky nejstahovanějších filmů 15. týdne

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Žebříček nejstahovanějších filmů týdne podle serveru TorrentFreak obsahuje hned tři filmové novinky. Na šesté příčce umístěné špionážní drama The Courier (hlavní role Benedict Cumberbatch), třetí The Marksman s drsným Liamem Neesonem a Bod Odenkirk jako Nikdo, který zakotvil na místě druhém. Stejně jako před týdnem, nejstahovanějším filmem na torrentech je bitva obřích rozměrů, Gozilla vs. Kong. Mezi top desítku se tentokrát nedostal Tenet, Monster Hunter a Coming 2 America.

Nejstahovanější filmy k 19. dubnu 2021 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak čerpá data z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. The Father

Muž v pokročilém věku odmítá pomoc od své dcery. Brzy ale začne pochybovat o svých nejbližších, o své mysli a struktuře své reality. Výborný Anthony Hopkins, který byl za roli nominován na Oscara, ve filmu podle úspěšné divadelní hry. (uvedeno na iTunes, Google Play)

9. Wonder Woman 1984

V pokračování očekávané komiksovky se tentokrát ocitneme v osmdesátých letech. Proti superhrdince Wonder Woman budou stát dva záporáci. Max Lord v podání Pedra Pascala a také Cheetah s tváří herečky Kristen Wiig. (uvedeno na HBO Max, HBO GO)

8. Thunder Force

Dvě nejlepší kamarádky z dětství jsou zase spolu. Jedna z nich totiž objevila látku, co dělá z lidí superhrdiny, takže se trochu nečekaně můžou postavit zločincům. Akční komedie s Melissou McCarthy a Octavií Spencer. (uvedeno na Netflixu)

7. Raya a drak

Kdysi dávno ve fantazijním světě Kumandry žili lidé a draci v harmonii. Kdykoliv pak zlověstné nestvůry nazývané Druuni ohrožovaly zemi, draci se pro záchranu svých lidských přátel obětovali. (uvedeno na Disney+)

6. The Courier

V příběhu založeném na skutečných událostech Cumberbatch hraje britského obchodníka Grevilla Wynnea, který se zaplete do politického konfliktu. Jeho spojencem se stane jistý sovětský důstojník a oba se budou snažit o zažehnání nechvalně známé kubánské krize a nukleární hrozby způsobené studenou válkou. (uvedeno na iTunes)

5. Chaos Walking

Planetu Nový svět kolonizuje malá skupina osadníků z nepřátelského Starého světa. Po mnoha letech dochází k nečekanému zvratu. Domorodí obyvatelé se vzbouří, zaútočí na osadníky a usmrtí všechny ženy. Muže a zvířata náhle napadne podivný vir, který umožňuje slyšet myšlenky ostatních. (uvedeno na Amazon Video)

4. Liga spravedlnosti Zacka Snydera

Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash doufají, že na záchranu planety před zloduchy jako jsou Steppenwolf, DeSaad a Darkseid ještě není příliš pozdě. (uvedeno na HBO GO)

3. The Marksman

Rančer na arizonské hranici se stane nepravděpodobným obráncem mladého mexického chlapce, který zoufale prchá před vrahy kartelu, kteří ho pronásledovali do USA. (bude uvedeno na iTunes)

2. Nikdo

Když se jedné noci vloupají do jeho domu dva zloději, Hutch se rozhodne, že se jim nepostaví na odpor, aby minimalizoval nebezpečí pro členy své rodiny. Ta ale jeho rozhodnutí dvakrát neoceňuje. Že je ale někdo nenápadný, neznamená, že není nebezpečný. (uvedeno na iTunes)

1. Godzilla vs. Kong

Legendy se střetnou ve filmu Godzilla vs. Kong, kde se tito mýtičtí protivníci setkávají ve velkolepé bitvě věků a osud světa tak visí na vlásku. Epický střet mezi dvěma titány – vyvolaný neviditelnými silami – je pouze začátkem tajemství, které leží hluboko v jádru Země. (uvedeno na HBO Max)

Pokračuj na nejstahovanější filmy z minulého týdne

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také