9 dobrých filmů, které Netflix odstraní během týdne

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix potvrdil, že v příštích sedmi dnech opustí nabídku poměrně zajímavé filmy. Diváci tak mají poslední možnost podívat se na kultovní komedii Cesta do Ameriky, která se nedávno dočkala přímého pokračování od Amazonu, skvělé sportovní drama Coach Carter, první Jackass nebo válečné Overlord s nacistickými zombíky. Vyberete si některý z těchto filmů, než Netflix provede čistku, a většina z nich zamíří na službu od Paramountu?

Cesta do Ameriky

Afrického prince omrzí život v luxusu a vyrazí za štěstím do Ameriky. Zkouší žít jako obyčejný člověk a hledá si ženu, která se zamiluje do něj, a ne do jeho peněženky. Film s úžasným Eddiem Murphym se držel tři týdny na špici návštěvnosti a stal se nejvýdělečnější komedií roku. (14. března)

Coach Carter

Foto: Paramount Pictures

Kontroverzní basketbalový trenér Ken Carter je přesvědčený, že škola je přednější než sport, takže když jeho veleúspěšný tým kašle na učení, nezaváhá a stáhne ho ze hry. Herecký koncert Samuela L. Jacksona. (14. března)

Jackass: Film

Foto: Paramount Pictures

Johny Knoxville a jeho ztřeštěná partička si hrají na pandy v Japonsku, udělají poprask na golfovém hřišti, blbnou s aligátory a vyvádějí spoustu dalších šíleností. První z filmů MTV o kouscích, které doma radši nezkoušejte. Hrají profi sebevrazi Johnny Knoxville, Steve-O a další. (14. března)

Loupež po italsku

Mazaný zloděj plánuje velkou vloupačku mezi benátskými kanály, ale zrada jednoho z jeho lidí přivodí katastrofu. Mark Wahlberg, Charlize Theron, Donald Sutherland a Jason Statham ve filmu režiséra Rychle a zběsile 8. (14. března)

Pátek třináctého

V tomhle remaku klasického drasťáku probudí skupina mladých táborových vedoucích hněv Jasona Voorheese, maskovaného maniakálního vraha. Kvalitám původního filmu tento počin zdaleka nedosahuje. V hlavní roli Jared Padalecki. (14. března)

Husí kůže 2: Ukradený Halloween

Trojice teenagerů musí na Halloween zkrotit kouzelnou knihu, která oživuje postavy z jejich oblíbené série strašidelných románů s názvem „Husí kůže“. Zbytečné pokračování poměrně zbytečného filmu s Jackem Blackem. (16. března)

Naledi: Příběh slůněte

V Africe je ročně zabito na 25 až 30 tisíc slonů. Abu Camp v Botswaně je záchranná stanice pro sloní sirotky, slony ze zoologických zahrad a cirkusů. Jejím cílem je navracet slony do volné přírody. (pouze v angličtině, 16. března)

Školní nářez

Dospívající kluk ze středostavovské rodiny těžko hledá svoje místo na elitní internátní škole. Když se z nedalekého dolu začnou šířit otřesy, rozpoutá se peklo na zemi. Skvěle obsazený komediální horor, ve kterém se objeví Michael Sheen, Simon Pegg nebo Asa Butterfield. (16. března)

Overlord

Několik amerických vojáků se v předvečer Dne D vydává na bojovou misi v týlu nepřítele. Tam je ale čeká děsivé překvapení, které překoná jejich nejhorší noční můry. Akční béčko z dílny J.J. Abramse. (19. března)

8 KOMENTÁŘŮ

  1. Co to je za stupidní reklamu? To jakože mám poslední možnost na placeném netflixu těchto filmů dřív než půjdou do free vysílání volných programů? Se prubuďte reklamni „manageři“.

    • Paramount je samozřejmě taky placená služba. Rostou jak houby po dešti a asi je to teprve začátek. Nakonec to půjde do tisíců dolarů měsíčně, pokud by si někdo chtěl vybírat skutečně svobodně a ne jen z toho, co má zrovna ten jeho obchodník.

      https://www.paramountplus.com/intl

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také