7 aktualit týdne: Snyder neřekl poslední slovo

Přečtěte si

Autor

Velký comeback Jima Carreyho, dost superhrdinských novinek a český seriál s dost nečekaným tématem.

Jim Carrey má napilno

Nejen, že vzniká druhý Sonic, Carrey se vrátí v jedné ze svých nejslavnějších rolí – jeho šílený soukromý detektiv Ace Ventura, jenž se specializuje na ztracené domácí mazlíčky, se vrátí ve svém třetím filmu. Pro svou streamovací platformu ho produkuje Amazon. Zároveň koluje filmovým zpravodajstvím drb, že Carrey jedná o roli padoucha ve třetím Deadpoolovi. To zní kvůli hercově vztahu k filmovému násilí docela nepravděpodobně, ale užijme si na chvíli tu skvostnou představu, že se Reynoldsův nesmrtelný žoldák střetne s někým, kdo má opravdový komediální talent.

Venom 2 se odkládá

Lidožravý mimozemšťan chránící lidstvo se měl s psychopatickým soukmenovcem, obývajícím tělo Woodyho Harrelsona, vrátit letos v červnu. Jenže studio míní a covid mění, takže se epického souboje dočkáme až v září.

Superhrdina Hourman dostane svůj film

Foto: DC Comics

Hrdina ze stáje DC Comics existuje ve třech verzích – první je vědec Rex Tyler, jenž má díky látce klasickou sadu superschopností. Ale pouze na jednu hodinu. Druhým Hourmanem je jeho syn, Rick Tyler, jenž vidí hodinu do budoucnosti. Třetí verzí je Matthew Tyler, android stvořený z DNA Rexe. A Warner bros nyní chystají film o jednom z nich. Zatím neoznámili o kterém.


Liga spravedlnosti v černobílé

Fanoušci se musí kout, dokud jsou žhaví, a Warneři to vědí moc dobře. Nedávno oznámili, že na HBO Max vyjde černobílá verze Ligy spravedlnosti Zacka Snydera, což má být, doufejme, poslední verzí kontroverzní superhrdinské týmovky. Je otázkou, jaký smysl má vytvářet černobílý obraz u filmu, který nemá skoro ani základní barvy, ale doufejme v nejlepší.

Vzniká český animák o hovínkách

Foto: hovnays.cz

Čtete dobře. Autor Krysáků Cyril Podolský pracuje na loutkovém seriálu pro děti s názvem Hovnays, jehož hlavní postavy jsou tři rodiny výkalů, přičemž jedna žije v konečníku, druhá v záchodové míse a třetí ve křoví. K tomuhle neexistuje dostatečně sarkastický komentář.

Chris Evans a Ryan Gosling míří do Česka

Foto: Marvel, FilmDistrict

Točí zde totiž pro Netflix adaptaci špionážního románu Marka Greaneyho The Gray Man. Jeho hrdinou je bývalý agent CIA a v současnosti elitní nájemný vrah (Gosling), jemuž je v patách agent CIA (Evans). Obě hvězdy se v Praze objeví koncem jara, kdy se sem přesune natáčení.


HBO chystá další tři seriály ze světa Hry o trůny

Fanoušci slavného fantasy seriálu rozhodně nemusí strádat, protože HBO její svět neopustí. Momentálně chystá tři další spin-offy. Konkrétně 9 Voyages, Flea Bottom a 10 000 Ships.

2 KOMENTÁŘŮ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také