21 výborných filmů, které Netflix odstraní na konci března

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Na konci března opustí Netflix hned několik výborných filmů. Předplatitelé tak v dubnové nabídce již nenajdou známé animáky od Dreamworks, Tarantinova Nespoutaného Djanga, Americké psycho s Christianem Balem nebo Kapitána Phillipse se skvělým Tomem Hanksem. Vybrali jsme dohromady jednadvacet snímků, které budou na Netflixu chybět nejvíce.

Psí domov

Oddaná fenka, které se stýská po domově, se vydává na riskantní pouť americkým vnitrozemím. Než znova najde svého páníčka, musí překonat spoustu úskalí. (dostupné do 24. března)

Americké psycho

Za pohlednou tváří mladého finančníka se skrývá šílená mysl posedlá svým životním stylem, která si libuje v brutálních vraždách. (dostupné do 25. března)

Tři blízcí neznámí

Tři teenageři se úplnou náhodou potkají a zjistí, že jsou vlastně identická trojčata. Mají z toho ohromnou radost – dokud se nedozví celou pravdu. (dostupné do 27. března)

Equalizer

Bývalý člen tajné vojenské jednotky Robert McCall se do akce vrací jen velmi neochotně, ale ochránit mladou prostitutku před spáry ruské mafie prostě musí. (dostupné do 30. března)

Exmanželka za odměnu

Když lovec odměn Milo Boyd zjistí, že uprchlík, kterého má chytit, je jeho bývalá manželka, je ze svého nového úkolu naprosto nadšený. (dostupné do 30. března)

International

Agent Interpolu a advokátní asistentka z Manhattanu spojí síly, aby svrhli prominentní finanční instituci, která je zapletena do mezinárodního obchodu se zbraněmi. (dostupné do 30. března)

Jak vycvičit draka

Škyťák Šelmovská Štika III. je syn vikingského vůdce a čeká ho rituál přechodu: Musí zabít draka, aby prokázal svoji bojovnost. (dostupné do 30. března)

Kapitán Phillips

Čtyři somálští piráti unesou nákladní loď a kapitána si vezmou jako rukojmí. Napínavá konfrontace s americkým námořnictvem na sebe nenechá dlouho čekat. (dostupné do 30. března)

Kocour v botách

Proslulý kočičí hrdina a jeho kamarádi Valda Cvalda a Čiči Tlapička se vydají do Země obrů, aby ukořistili její nejvzácnější poklad – Zlatou husu. (dostupné do 30. března)

Kung Fu Panda

Údolí klidu je v ohrožení a líná panda Po se dozví, že jeho osudem je úloha „vyvoleného“. Začne s výcvikem, aby se stal kung fu hrdinou. (dostupné do 30. března)

Madagascar

Havárie lodi způsobí, že se lev, zebra, žirafa a hrošice z newyorkské ZOO ocitnou na ostrově Madagaskar, který obývají samá podivná stvoření. (dostupné do 30. března)

Megamysl

Když mazaný superpadouch Megamysl nechtěně zabije svého rivala a bojovníka proti zločinu, vytvoří si nového nepřítele, který usiluje o zničení světa. (dostupné do 30. března)

Mr. Deeds – Náhodný milionář

Foto: Columbia/Sony

Když zdědí mediální impérium, přestěhuje se skromný Longfellow Deeds do New Yorku, kde se na něj ale jeden z pohlavárů firmy spolu s reportérkou snaží ušít boudu. (dostupné do 30. března)

Nespoutaný Django

V doprovodu německého lovce odměn jede propuštěný otrok Django přes celé Státy, aby osvobodil svoji ženu z rukou sadistického plantážníka. (dostupné do 30. března)

Pan Včelka

Foto: Paramount Pictures

Včelku Barryho zrovna neokouzlila nekonečná práce na vyrábění medu, a když zjistí, že celou dobu včelám jejich nektar kradou lidé, podá na ně žalobu. (dostupné do 30. března)

Policajti na baterky

Foto: Columbia/Sony

Dva sekuriťáci, kteří k sobě moc nepasují – bývalý policajt a cucák, který právě opustil policejní akademii – se dávají dohromady, aby odhalili pašerácký gang. (dostupné do 30. března)

Profesor v ringu

Na škole snížili rozpočet a hudební program je v ohrožení. Učitel biologie se rozhodne získat pro školu peníze jako šampion ve smíšených bojových uměních. (dostupné do 30. března)

Světová invaze

Pod velením pohotového rotného se četa odvážných mariňáků snaží chránit lidstvo před neuvěřitelně silnými mimozemšťany. (dostupné do 30. března)

Španglicky snadno a rychle

Foto: Columbia/Sony

Když si bohatá rodina v Los Angeles najme krásnou mexickou hospodyni, všem se v téhle bláznivé komedii obrátí život vzhůru nohama. (dostupné do 30. března)

Útok na Bílý dům

Polovojenská skupina zaútočí na Bílý dům a převezme nad ním kontrolu. Americký prezident se musí před útočníky schovat a čekat na záchranu. (dostupné do 30. března)

Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka

Foto: United International Pictures UK

Specialisté na boj se škůdci Wallace a Gromit se setkávají s nenasytným monstrem, které ohrožuje každoroční zemědělskou soutěž. (dostupné do 30. března)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také