17 výborných filmů na Netflixu s českým dabingem

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Netflix přidává filmy s českým dabingem jen ve výjimečných situacích (převážně svým originálům), přesto se nabídka česky znějících titulů pěkně rozrůstá. Prokousali jsme se tedy kompletním obsahem Netflixu a vybrali celkem sedmnáct výborných filmů, které si můžete pustit i česky. Ve výběru najdete například válečnou vřavu Mela Gibsona Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny, ulítlou komiksovku Kick-Ass, Netflix originál Král nebo napínavé Tři dny ke svobodě.

96 hodin

Dceru bývalého špióna, která je na výletě v Paříži, unese gang obchodníků s lidmi. Bude muset napnout všechny síly, aby ji zachránil.

Earth: Den na zázračné planetě

Tohle úchvatné pokračování filmu „Země“ nešetří nádhernými záběry zázraků, které jsou každý den k vidění na spoustě míst naší planety.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny

Vojenskému zdravotníkovi Desmondu Dossovi nedovoluje svědomí nosit zbraň. Přesto se stane hrdinou druhé světové války během bitvy o Okinawu.


I dva jsou rodina

Bezstarostný sukničkář musí konečně dospět, protože se najednou objeví jeho dítě, o kterém doteď neměl ani ponětí.

Irčan

V tomhle kritiky uznávaném filmu Martina Scorseseho nájemný zabiják Frank Sheeran vzpomíná na tajemství, která střežil jako věrný člen zločineckého klanu Bufalinových.

Kick-Ass

Středoškoláka Davea Lizewskiho komiksy inspirují natolik, že se rozhodne stát superhrdinou. Začne bojovat s kriminálními živly a brzy se stane hvězdou internetu.


Král

Neposlušný princ Hal se musí změnit z násosky v krále válečníka. Jeho bitvu o osud Anglie provázejí projevy nepřátelství za hradbami i v nejbližším okolí.

Kursk

Největší hrozbou pro posádku uvězněnou v potopené ruské ponorce je byrokracie na souši. Podle skutečného příběhu.

Ledová archa

Poslední lidé na Zemi přežívají ve vlaku křižujícím celou planetu rozdělení do vagonů podle toho, do jaké společenské vrstvy patří. Není divu, že revoluce je na spadnutí.

Malý princ

Holčička se životem naplánovaným podle harmonogramu potká výstředního letce, který jí povypráví o dobrodružstvích neobyčejného chlapce, který bydlí na malé planetce.


Obhájce

Právník Mick Haller hájí u soudu bohatého chlípníka obviněného ze sexuálního napadení a dostane při tom do nebezpečí sebe i svoji rodinu.

Píseň moře

Saoirse a její bratr se jako poslední z magického druhu tuleňů, kteří se na pevnině mění v lidi, musí vrátit do moře. Dobrodružný animovaný film.

Půlnoc v Paříži

Spisovatel se noc co noc vrací v čase do Paříže 20. let, kde mezi umělci, které obdivuje, nachází lásku i inspiraci.

Rivalové

Tohle dramatické vyobrazení nesmiřitelné rivality závodníků Nikiho Laudy a Jamese Hunta v 70. letech zachycuje kontrast mezi oběma šampiony.

Terapie láskou

Pat se po pobytu v psychiatrické léčebně nastěhuje zpátky k rodičům a snaží se slepit vztah se svojí manželkou. Pak ale potká ženu, co má stejné problémy jako on.

Tři dny ke svobodě

Manželku mu kvůli podezření z vraždy zavřeli do vězení. Univerzitní profesor proto vymyslí pečlivě propracovaný plán, jak ji dostat ven a dát svoji rodinu zase dohromady.

Zkrocená hora

Wyoming, 1963. Dva pastevci ovcí se do sebe vášnivě zamilují. Svůj vztah se snaží skrývat před svými ženami, ale je to čím dál těžší.

4 KOMENTÁŘŮ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také