13 novinek, které HBO GO uvede zkraje dubna

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Známe plán HBO GO na první dva týdny měsíce dubna. Služba vsadí na batmanovskou trilogii Christophera Nolana, Kingsmany nebo oba díly skvělé akční komedie 21 Jump Street. HBO GO naservíruje také Hanebné pancharty od Quentina Tarantina, legendární Přátele či Polanskiho klenot Čínskou čtvrť. Ze všeho nejdřív se ale dočkáme čtvrté řady oblíbeného seriálu Fargo.

Fargo – 4. řada

Čtvrtá řada nás zavede do Kansas City 50. let minulého století. Ve městě proti sobě stojí dva kriminální syndikáty, jeden italský, druhý afroamerický. Aby upevnili mírové soužití, vymění si mafiánští bossové své syny. (1. dubna)

Pro mámu všechno

Gergöova matka touží po vnoučeti. Trpí závažným onemocněním srdce a zbývá jí jen pár dní života. Aby byla jeho matka i v posledních chvílích na světě šťastná, vymyslí plán.  (1. dubna)

Batman začíná

Jako malý chlapec je Bruce svědkem násilné smrti rodičů, kterou si trpce vyčítá. V dospělosti je ovládán vztekem a touhou po pomstě. (2. dubna)

Temný rytíř

S pomocí poručíka Jima Gordona a návladního Harveyho Denta Batman vyráží do ulic Gothamu, aby vymýtil organizovaný zločin jednou provždy. Brzy se ale všichni stanou lovnou zvěří v šílené hře zločineckého génia, známého jako Joker. (2. dubna)

Temný rytíř povstal

Od chvíle, kdy Batman zmizel v temnotě noci, uplynulo už osm let a během okamžiku se proměnil z hrdiny v uprchlíka. Padla na něj vina za smrt Harveyho Denta, a obětoval vše pro vyšší dobro, ve které s komisařem Gordonem tolik věřili. (2. dubna)

Kingsman: Tajná služba

Supertajná špionážní organizace do svých řad přijme obyčejného, ale slibného kluka z ulice. Ten má projít výcvikem v ultra-soutěživém prostředí zrovna ve chvíli, kdy svět ohrožuje zvrácený technologický génius. (3. dubna)

Kingsman: Zlatý kruh

Centrála Kingsmanů je zničena a celý svět se stává rukojmím. Kingsmany čekají nové úkoly i překážky. Spojí se se spřátelenou americkou špionážní organizací Statesman. (3. dubna)

21 Jump Street

Policisté Schmidt a Jenko se připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. (4. dubna)

22 Jump Street

Poté, co si prošli nástrahami střední školy (dvakrát po sobě), čekají na policejní důstojníky Schmidta a Jenka velké změny – jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. (4. dubna)

Čínská čtvrť

Los Angeles, 1937. Když je soukromý detektiv J. J. „Jake“ Gittes najat Evelyn Mulwrayovou, aby vyšetřil aktivity jejího manžela, považuje to za běžný případ nevěry. (5. dubna)

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu

Na misi k záchraně svého světa se SpongeBob v kalhotách vůbec poprvé vydá do toho našeho! Když pirát Hambivous ukradne tajný recept na oblíbený krabí burger, SpongeBob a jeho kamarádi vyrazí na břeh, aby ho získali zpátky. (6. dubna)

Hanebný pancharti

Během prvního roku německé okupace Francie je Shosanna Dreyfusová svědkem popravy své rodiny, kterou má na svědomí nacistický plukovník Hans Landa. Shosanna jen o vlásek unikne a uprchne do Paříže. (11. dubna)

Přátelé – 10 sérií

Sukničkář Joey, pošahaná Phoebe, ukecaný Chandler, pořádkem posedlá Monica, nejistý Ross a naivní Rachel – povedená šestice kamarádů z New Yorku řeší životní trable s humorem sobě vlastním v nejpopulárnějším komediálním seriálu všech dob. (15. dubna)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také