23 skvělých filmů s češtinou, které Netflix odstraní tento týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Na konci února opustí Netflix více jak padesát filmů, přičemž polovina z nich není na službě uvedena s češtinou. Na brzy nedostupné tituly jsme si posvítili a vybrali z nich třiadvacet nejlepších, které ještě můžete dohnat a zároveň si je pustit s českými titulky. Z nabídky zmizí hudebně laděná akční jízda Baby Driver, Hitch s Willem Smithem, legendární horor Kruh nebo gangsterská klasika Neúplatní. Fanoušci komiksů také řeknou sbohem Raimiho trilogii o Spider-Manovi, milovníci sci-fi zase kyberpunkovému Upgradeu.

Mamma Mia! Here We Go Again

Sophie se ohlíží za životem svojí svobodomyslné matky a dokořán otevřenými dveřmi nového hotelu Bella Donna protančí vstříc další životní kapitole. (25. února)

40 dnů a 40 nocí

Webový grafik se po těžkém rozchodu rozhodne dát si pauzu od sexu. Když pak ale potká neodolatelnou ženu, dodržet tenhle závazek pro něj nebude vůbec jednoduché. (28. února)

Šifra mistra Leonarda

V pařížském Louvru dojde k vraždě, za kterou harvardský profesor a kryptografka objeví celou smrtící síť postavenou na dílech Leonarda da Vinci. (28. února)

Andělé a démoni

Expert na symboliku z Harvardu spěchá vyluštit šifry, aby pomohl zmařit útok na Vatikán, kterému se tajná společnost touží pomstít za kruté pronásledování v minulosti. (28. února)

Baby Driver

Holobrádek Baby má rád muziku a jako řidič zločinců si udělal pořádný dluh u mafiánského bosse. Teď už mu zbývá jen poslední jízda, ale nic nejde podle plánu. (28. února)

Benga v záloze

Newyorští policisté Allen a Terry čekají v kanceláři na příležitost, kdy se konečně mohou vydat dělat skutečnou policejní práci. (28. února)

Číslo 9

Robotičtí hadroví panáčci se v postapokalyptickém světě ustrašeně schovávají před smrtícími stroji. Ale pak jim přijde na pomoc nový odvážlivec. (28. února)

Divergence

V rozpolceném světě zpustošeném válkou objevuje Tris své schopnosti. Společně s Fourem vzdorují intrikám namířeným proti takovým, jako jsou oni. (28. února)

Hitch: Lék pro moderního muže

Charismatický a sexy Hitch pomáhá klientům udělat na rande skvělý první dojem. Problém nastává, když mu do práce začne strkat nos přitažlivá reportérka. (28. února)

Horečka sobotní noci

Přes den prodává barvy a štětce, ale v noci je králem parketu. Mladý hezoun Tony Manero v legendárním filmu nahodí zvonáče a roztančí celý Brooklyn. (28. února)

Kruh

Reportérka se podívá na video, které prý do sedmi dnů přivodí divákům smrt. Dokáže jeho tajemství rozluštit dřív, než jí vyprší čas? (28. února)

Nebezpečné hry

Výchovný poradce odmítne návrhy prominentní studentky, která ho ale později obviní ze znásilnění. Přijde proto o práci a musí tvrdě bojovat, aby svůj život získal zpátky. (28. února)

Neúplatní

V dobovém kriminálním dramatu se Eliot Ness nezastaví před ničím, jen aby dostal Al Caponeho – i kdyby to znamenalo porušení pár pravidel. (28. února)

Nezvaná

Dívka, které zemřela matka, se vrací z psychiatrické léčebny a zjišťuje, že se její otec chce oženit se sestřičkou, která o matku pečovala. (28. února)

Oko bere

Skupina výborných studentů se naučí triky s počítáním karet, aby v blackjacku v Las Vegas vyhráli miliony dolarů. (28. února)

Příběh rytíře

Mladý panoš se úspěšně vydává za rytíře a stává se jak šampionem turnaje, tak předmětem zájmu princezny, která na něm může oči nechat. (28. února)

Spider-Man (trilogie)

Když ho kousl geneticky upravený pavouk, získal plachý teenager Peter Parker nové superschopnosti. V boji proti bezpráví a mstivému padouchovi se mu určitě budou hodit. (28. února)

Spojenec

Detektiv změří své síly s lupičem, který je neustále krok před policií. Když se na scéně objeví vyjednavačka, která dělá věci po svém, situace se vymkne kontrole. (28. února)

S nasazením života

Pomatený, ale inteligentní zabiják trýzní veterána tajných služeb, kterého pronásleduje osobní selhání při ochraně prezidenta Johna F. Kennedyho. (28. února)

Těsně vedle

Ben Stiller je po svatbě přesvědčený, že si vzal ženu svých snů. Už na líbánkách ale zjistí, že je to ve skutečnosti pořádná potvora. (28. února)

Upgrade

Muž je po násilném přepadení ochrnutý, ale díky implantovanému počítačovému čipu se může znova začít hýbat – a pomstít se. (28. února)

Zataženo, občas trakaře

Když vynálezce Flint Lockwood přiměje mraky, aby z nich pršelo jídlo, můžou se obyvatelé Chewandswallow nasytit. Ale čeho je moc, toho je příliš, katastrofa je za dveřmi. (28. února)

Zorro: Tajemná tvář

Stárnoucí Zorro předává žezlo svému mladému nástupci, učí ho disciplíně a cvičí ho v boji proti zkorumpovaným mocnářům. (28. února)

9 KOMENTÁŘŮ

  1. Pokud Netflix kupuje nedabovany filmy,at se de vys…t,jako ten ubozak,co zil rok na Novym Zelandu-pravdj Borec na to totiz nemusi upozornovat.

  2. Takže se nedá říct že si toho dosáhl asi nejvíc ze všech, umět jeden jazyk a vandrovat po Zélandu… Bože ty si ubozak😂😂 Jenom než budeš oponovat čeho si dosáhl za ten rok na Zélandu? Je to tam kvůli tobě lepší místo? Ps: Třeba tady davas rady kardiochirurgovi kteréj léčí děti ty mongole!! Myslím si že si tady všem ukázal kdo jsi, měj se 😂😂😂😋

  3. Neoznačená reklama na Netflix?
    Jinak většina těch filmů měla i český dabing. Netflix je tak ubohej, že ho nekoupil a dal k tomu jen titulky? Výběr filmů taky žádná sláva, tak dva nebo tři by šly, zbytek nic moc. Uvažoval jsem o pořízení Netflixu, ale jestli mají takovéhle filmy a navíc nemají dabing ani tam, kde by měl být, tak to jsou hned dva důvody proti.

    • Pouze patetický ubožák kouká na filmy v dabingu. Já se na Netlixu dívám na filmy zásadně v anglickém znění s anglickými titulky. Žil jsem rok na Novém Zélandu, lidé by na sobě měli pracovat a vzdělávat se. Styď se burane.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také