20 aktuálně nejlepších seriálů na HBO GO podle fanoušků

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Fanoušci a diváci HBO GO měli možnost zapojit se do hlasování o nejlepší seriály služby, které měly premiéru za poslední dobu. Tím pádem tak v samotném žebříčku nefiguruje Hra o trůny, ale třeba ani populární Teorie velkého třesku. Nejlepším novým seriálem byla nakonec zvolena Letuška s Kaley Cuoco, druhé místo obsadila hvězdná minisérie Mělas to vědět, a jako třetí zakotvil Malý Sheldon. HBO GO zveřejnilo výsledky na svých sociálních sítích a zároveň na stránce HBO.GO/fans.

20. Vlast
19. Avenue 5
18. Bludné kruhy
17. Živí mrtví
16. Perry Mason
15. Na mušce
14. Medvědín
13. Mr. Robot
12. Vychováni vlky
11. 30 stříbrných

10. Love Life

Romantická komedie zachycuje cestu od první lásky až k té poslední, a sleduje, jak nás lidé, s nimiž se v jejím průběhu setkáváme, ovlivňují a formují, dokud s jedním z nich nezůstaneme už napořád. Hlavní roli ztvárňuje Anna Kendrick.

9. Outsider

Nový dramatický seriál OUTSIDER, inspirovaný stejnojmenným bestselerovým románem Stephena Kinga, sleduje vyšetřování děsivé vraždy jedenáctiletého chlapce a tajemné okolnosti, které tento hrůzný čin obklopují.

8. Veliká

Satirické komediální drama VELIKÁ sleduje vzestup Kateřiny Veliké (Elle Fanningová), která se z outsiderky stala nejdéle vládnoucí panovnici v dějinách Ruska, a její bouřlivý vztah s manželem, ruským carem Petrem III.

7. Normální lidi

Seriál Normální lidi, inspirovaný románem spisovatelky Sally Rooney, sleduje láskyplný, ale komplikovaný vztah mezi Marianne a Connellem, od posledních dní střední školy v městečku na západě Irska až po léta strávená na Trinity College.

6. Euforie – speciál

Drama z produkce HBO se vrací se dvěma speciálními epizodami. Když ji Jules opustí na vlakovém nádraží a ona se znovu vrátí k drogám, slaví Rue v prvním díle Vánoce. Ten druhý sleduje Julese během svátků, zatímco přemítá o uplynulém roce.

5. Westworld

Seriál inspirovaný stejnojmenným filmem z roku 1973, který napsal a natočil Michael Crichton, pojednává o futuristickém zábavním parku obydleném robotickými bytostmi. Vítejte ve Westworldu! Poznejte svět, který uspokojí všechny vaše touhy.

4. Jeho temné esence

Seriál sleduje Lyru, zdánlivě obyčejnou, ale odvážnou dívku z jiného světa. Lyra při pátrání po zmizelém kamarádovi odhalí zlověstné spiknutí tajné organizace, narazí na výjimečné bytosti a střeží nebezpečná tajemství.

3. Malý Sheldon

Seriál dějově předchází Teorii velkého třesku a sleduje 11letého Sheldona, který navštěvuje střední školu a snaží se zapadnout do okolního světa, zatímco se jeho rodina a přátelé snaží vyrovnat s jeho unikátními intelektuálními schopnostmi.

2. Mělas to vědět

Seriál pojednává o úspěšné terapeutce Grace Fraser (Nicole Kidman), jejím manželovi (Hugh Grant) a milovaném synkovi. Jejich zdánlivě idylický život však znenadání obrátí naruby bezcitná vražda a řetězec strašlivých událostí.

1. Letuška

Příběh o tom, jak se může celý život změnit během jediné noci. Letuška Cassandra Bowden se probudí ve svém hotelovém pokoji v Bangkoku, s kocovinou z předchozí noci a mrtvolou ležící vedle ní na posteli – aniž by tušila, co se stalo.

9 KOMENTÁŘŮ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také