14 nových seriálů, které jsme tento měsíc už mohli vidět na Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Produkce Netflixu asi nikdy nespí, protože jen za první tři týdny měsíce ledna jsme už měli možnost vidět čtrnáct nových seriálů, případně dokumentárních minisérií z dílny nejoblíbenější streamovací služby současnosti. A to jsou ještě další na cestě.

Night Stalker: Hon na sériového vraha

V roce 1985 číhá ve stinných zákoutích sluncem zalitého Los Angeles krutý sériový vrah. A dva neúnavní detektivové mu jdou bez ustání po krku. Podle skutečné události.

Lupin

Zloděj gentleman Assane Diop se ve šlépějích Arsèna Lupina vydává pomstít příkoří, které jeho otci způsobila jedna bohatá rodina.

Předstírejme, že je to v pořádku

Poznejte život v ulicích New Yorku okouzlujícím pohledem ironické spisovatelky, humoristky a vypravěčky Fran Lebowitz, u které se na kus řeči zastavil Martin Scorsese.

Přežít svoji smrt

Co se s námi stane po smrti? Dokumentární seriál o výzkumu takzvaných prožitků blízké smrti, lidech, kteří je zažili, o reinkarnaci i o paranormálních jevech.

Umění špionáže

Špionáž je vážná věc a už od nepaměti se při ní používají speciálně vyvinuté nástroje a techniky, které jsou stejně důležité jako samotní špióni.

Dějiny nadávání

Nicolas Cage uvádí zábavný a pěkně sprostý seriál o historii a dopadech některých z nejznámějších anglických vulgarismů. Tohle jste o neslušných slovech určitě nevěděli!

Velký průvodce meditací

Headspace představuje příjemně animovaný pohled na výhody meditace a nabízí techniky a instrukce, abyste se do toho mohli pustit i vy.

Nejdrsnější věznice světa – 5. řada

Investigativní novináři se dobrovolně nechají zavřít do těch nejhorších světových věznic, kde vládne strach a brutalita.

Winx Saga: Osud

Parta náctiletých se na čarodějné internátní škole Alfea odhodlaně učí ovládat svoje kouzelné schopnosti, držet krok se soupeři a neztrácet hlavu kvůli lásce.

Rozčarování – 3. řada

Povinnosti volají, ale princezna radši popíjí. Volnomyšlenkářská Bean rozčílí krále, když spolu se svými démonskými a elfími kumpány napáchá nenapravitelnou spoušť.

Cobra Kai – 3. řada

Pár desítek let po turnaji, který jim změnil život, na sebe znova narazí soupeři Johnny a Daniel. Další pokračování série filmů „Karate Kid“.

Vyfouknutí – 2. řada

Deset špičkových umělců to pořádně rozpálí při soutěži ve foukání skla. Jeden z nich si odnese 60 000 dolarů a titul šampiona. (od 22. ledna)

Monarca – 2. řada

Ana María se po 20 letech vrací do Mexika a přetahuje se o vládu nad obří rodinnou firmou na výrobu tequily, kterou ohrožuje korupce a různá tajemství.

Jurský svět: Křídový kemp – 2. řada

Šest teenagerů si mělo užívat dobrodružství na táboře na Isla Nublar. Místo toho ale musí společně bojovat o holý život, když ze zajetí na ostrově uprchnou dinosauři. (od 22. ledna)

Další seriály, které mají premiéru ve zbytku ledna: Ledová archa (2. řada), Bonding (2. řada), My jsme: Svatí z Brooklynu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také