10 pohodových filmů na Netflixu s českým dabingem

Každý někdy potřebuje nenáročnou podívanou, u které vypne a načerpá pozitivní energii. Filmovým fanouškům netřeba připomínat, že skvělým pomocníkem může být Netflix, v jehož obsahu bychom několik takových titulů našli. Nakonec jsme vybrali rovných deset filmů, které si můžete pustit s českým dabingem a které Vám zaručeně zlepší den.

Božská Florence

Američanka zdědí obrovské jmění, podporuje umění a má vášeň pro operu. Jejím snem je zpívat v Carnegie Hall. Má ale příšerný hlas. Výborná Meryl Streep v titulní roli. Natočil Stephen Frears, režisér oceňované Philomeny.

Café society

Mladý Newyorčan se ve 30. letech přestěhuje do Hollywoodu, kde se zamiluje do krásné sekretářky svého bohatého strýce. Jeden ze slabších filmů Woodyho Allena, ale pořád se na to krásně dívá.

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Pěvecké duo z malého města si touží splnit velký sen v celosvětové hudební soutěži. Přežije ale jejich vztah obrovský tlak, intriky soupeřů a nehody na jevišti? Will Ferrell a Rachel McAdams jako odvážné islandské duo Lars a Sigrit si zahrají s Danem Stevensem a Piercem Brosnanem.

I dva jsou rodina

Bezstarostný sukničkář musí konečně dospět, protože se najednou objeví jeho dítě, o kterém doteď neměl ani ponětí. Oblíbený francouzský herec Omar Sy v hlavní roli.

I Love You Phillip Morris

Polda z Texasu si přizná, že je gay, překope celý svůj život a nastartuje sérii podvodů, které ho přivedou až do vězení. Tam potká svoji životní lásku. V hlavních rolích nevšední komedie podle skutečné a dost neuvěřitelné události hrají Jim Carrey a Ewan McGregor.

Jmenuju se Dolemite

Los Angeles 70. let. Když komik Rudy Ray Moore konečně prorazí se svým přisprostlým alter egem Dolemitem, dá všechno všanc, aby se dostal k filmu. Eddie Murphy září v životopisu, nominovaném na Zlaté glóby za nejlepší film a herce v kategorii muzikál/komedie.

Malá čarodějnice

Malá čarodějnice se musí naučit všechna kouzla z magické bichle, aby se mohla účastnit každoročního tanečního reje. Zlá ježibaba se jí to ale pokusí překazit. Karoline Herfurth ze série Fakjů pane učiteli v hlavní roli německé pohádky.

Půlnoc v Paříži

Spisovatel se noc co noc vrací v čase do Paříže 20. let, kde mezi umělci, které obdivuje, nachází lásku i inspiraci. Zasněná komedie měla tři nominace na Oscara a Woody Allen si za nejlepší původní scénář sošku nakonec odnesl.

Rose Island

Idealistický inženýr si u pobřeží Itálie postaví ostrov a založí na něm vlastní stát. Přiláká tím pozornost celého světa a samozřejmě taky italské vlády. Jeden z nejlépe přijatých Netflix filmů minulého roku.

Vrtěti ženou

Koncem 19. století vymyslí mladý pokrokový lékař v Londýně nekonvenční řešení „hysterie“, která se jako lavina šíří mezi sexuálně frustrovanými Angličankami. V dobové romantické komedii hrají Hugh Dancy nominovaný na Emmy a Maggie Gyllenhaal nominovaná na Oscara.