The Forgotten Battle: Tom Felton bojuje s nacisty

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Nizozemský filmař Matthijs van Heijningen jr., který v roce 2011 uvedl prequel kultovní Věci, tentokrát spojil síly s Tomem Feltonem, představitelem Draca Malfoye z Harryho Pottera. Válečný příběh odehrávající se v Nizozemsku za dob druhé světové války se představuje v traileru.

Příběh vypráví tři různé dějové linky. První se věnuje britskému pilotovi, který s letadlem havaruje v Nizozemsku a snaží se společně s dalšími vojáky přežít. Druhá dějová linka sleduje holandského vojáka, který je ve službách nacistů a třetí příběh je věnován Holanďance, která je součástí odboje proti nacistům.

V hlavních rolích filmu The Forgotten Battle se představí Gijs Blom, Jamie Flatters, Susan Radder, Jan Bijvoet, Tom Felton, Theo Barklem-Biggs a další.

Nizozemská premiéra filmu proběhne již 17. prosince. Kdy snímek dorazí do našich kin nebo na stream zatím není známo.

Oficiální plakát ke snímku The Forgotten Battle.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také