Our Friend: Jason Segel podává pomocnou ruku svým přátelům

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Studio Universal Pictures zveřejnilo první trailer k novému dramatu Our Friend. Příběh natočený podle skutečné události ukazuje, že na opravdovém přátelství záleží, dokonce tak moc, že dokážete pozastavit svůj život, abyste pomohli jiným.

Film je inspirovaný skutečnou událostí, o které se psalo v novinovém článku Matta Teaguea, jenž je zároveň i jednou z hlavních postav. Příběh se soustředí na rodinu Teagueových, novináře Matta, jeho energickou ženu Nicole a jejich dvě dospívající dcery. Jejich život se ale náhle změní, když je Nicole diagnostikovaná rakovina v terminálním stádiu. Z Matta se z ničeho nic stává pečovatel pro svou nemocnou ženu. Když se dostává do bodu, kdy je toho na něj moc psychicky i fyzicky, objeví se u dveří jeho nejlepší přítel Dane. Dane se rozhodl podpořit své přátele, pomoc s výchovou, domácností, i když to pro něj znamenalo opustit a pozastavit svůj dosavadní styl života.

V hlavních rolích se představí Dakota Johnson, Jason Segel, Casey Affleck, Gwendoline Christie, Cherry Jones, Ahna O’Reilly, Reed Diamond a další.

Drama Our Friend mělo světovou premiéru na filmovém festivalu v Torontu již v minulém roce. Divákům se v kinech a na internetu představí od 22. ledna 2021.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také