5 seriálových marvelovek včetně Lokiho uvedlo trailer

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Služba Disney+ zažila divoký čtvrtek. Z jejího zákulisí se vyřítila řada zajímavých novinek, včetně trailerů na očekávané Marvel seriály, které plnohodnotně navážou na filmové universum. Fanoušci se tak dočkali prvních záběrů z Lokiho, Ms. Marvel, Falcona a Winter Soldiera, animované série What if… a jednoho z dalších trailerů „sitcomové“ WandaVision.

Loki

Tom Hiddleston se vrací jako Thorův nevlastní bratr Loki, jehož nové dobrodružství bude navazovat na dění ve filmu Avengers: Endgame. Po teleportaci neznámo kam se setkává s tajemnou organizací, která řeší problémy v časoprostoru. Seriál, který natočila režisérka Kate Herron (Sexuální výchova), bude uveden v květnu 2021.

Ms. Marvel

Seriál Ms. Marvel se začal natáčet teprve nedávno a tak samotné záběry z něj doprovází rozhovory s tvůrci a hlavními protagonisty. Hraná adaptace poměrně neznámé superhrdinky s pákistánskými kořeny (nezaměňovat s Captain Marvel), která má v mnohém připomínat Spider-Mana, se objeví na službě až ke konci roku 2021.

The Falcon and the Winter Soldier

Seriálová marvelovka navazující na události z posledních dvou Avengers filmů, se točila také v České republice a trailer se tím nijak netají. Hrdinové Falcon a Winter Soldier se ocitají ve světě, ve kterém nadále panuje chaos a který by potřeboval nového Captaina Americu. Premiéry se dočkáme již v 19. března 2021.

WandaVision

Nejzáhadnější seriálová marvelovka se divákům představila již v průběhu tohoto roku. Teď vydává nový trailer, který se opět nese ve stylu klasických sitcomů 50. let až po současnost a láká na blížící se uvedení. Nic ale není takové, jak se na první pohled zdá. Noční můra nejmocnější superhrdinky a Visiona startuje již 15. ledna 2021.

What if…?

Animovaný seriál What If…? bude kopírovat tradiční a známou komiksovou řadu, v níž si tvůrci pustili fantazii na špacír ohledně i těch nejabsurdnějších, ale docela nápaditých otázek. Co kdyby svět věděl, že Daredevil byl slepý? Co kdyby Spider-Man býval zachránil Gwen Stacy? Premiéra v létě roku 2021.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také