10 známých filmů, které se do týdne rozloučí s Netflixem

10 filmů končí na Netflixu

V příštích sedmi dnech zmizí z Netflixu docela velké množství titulů, přičemž v přehledu těch nejzajímavějších figuruje hned deset známých filmů. Většinu z nich Netflix nabízí bez české podpory, najdou se zde ale také kousky, ke kterým externí titulky potřebovat nebudete. Služba se rozloučí s nejnovějším dílem Mission Impossible, prvním Lego příběhem nebo dvojkou Zahulíme, uvidíme.

Křižovatka smrti 2

původní název: Rush Hour 2, bez titulků, expirace 9. prosince

Detektiv Lee (Jackie Chan) je precizní a disciplinovaný člen hongkongské policie, zatímco detektiv Carter (Chris Tucker) je týpek, který je vždy nad věcí, vždy „cool“ a u svých nadřízených moc sympatií nevzbuzuje.

LEGO® příběh

původní název: The Lego Movie, bez titulků, expirace 9. prosince

Příběh 3D filmu, natočeného pomocí počítačové animace, sleduje osudy Emmeta, obyčejné, pravidel dbalé a dokonale průměrné mini-figurky LEGO, která je omylem považována za nejvýjimečnější osobu.

Osamělý mstitel

původní název: A Man Apart, bez titulků, expirace 9. prosince

Agenti protidrogového oddělení Sean Vetter a Demetrius Hicks už sedm let společně bojují proti průsaku drog skrz americko-mexickou hranici. Jejich největším protivníkem je drogový kartel z pouště Baja.

Pošli to dál

původní název: Pay It Forward, bez titulků, expirace 9. prosince

Zkuste si to představit: uděláte pro někoho něco opravdu důležitého a řeknete mu, že na oplátku nechcete nic, než aby váš dobrý skutek poslal dál a vykonal něco pozitivního pro tři další lidi.

Showtime

původní název: Showtime, bez titulků, expirace 9. prosince

Zkušený a uznávaný kriminalista Mitch Preston je zcela oddán práci a z celého srdce nesnáší vlezlé televizní kamery. To černošský policista Trey Sellars je naopak bezvýznamný pochůzkář, který touží po mediální slávě.

Temný obraz

původní název: A Scanner Darkly, bez titulků, expirace 9. prosince

Temný obraz vznikl podle románu legendárního autora žánru sci-fi Philipa K. Dicka. Propletený, zábavný příběh z blízké budoucnosti, o lidech závislých na látce D. Příběh o vládě, která ničí své voliče – jejich občanská práva a osobní vztahy – jen aby je ochránila.

Zahulíme, uvidíme 2

původní název: Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay, bez titulků, expirace 9. prosince

Harold a Kumar se vracejí a tentokrát míří do Amsterdamu, kde je snadno k mání marihuana. Problémy však začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s teroristou.

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

původní název: Hotel Transylvania 3: Summer Vacation, expirace 11. prosince

S naší oblíbenou rodinkou strašidel se vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout.

Lean on Pete

původní název: Lean on Pete, expirace 11. prosince

Chlapec zachrání stárnoucího koně před porážkou. Společně se vydají na dobrodružnou a dojemnou cestu, která prověří jejich odolnost. Hvězdné obsazené dobrodružné drama (Charlie Plummer, Steve Buscemi, Travis Fimmel).

Mission: Impossible – Fallout

původní název: Mission: Impossible – Fallout, expirace 11. prosince

Ethan Hunt si vždycky vybíral nesplnitelné mise. Pokaždé v nich uspěl, okolnostem navzdory. Na začátku tohoto příběhu však čelí úplně nové situaci. Něco se pokazilo, past nesklapla a vinou jeho selhání se ocitnou ve smrtelném ohrožení vybraná světová velkoměsta.